NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uwaga na firme AG Uitzendbureau b.v.
Autor Wiadomość
anapolon 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 11:27 am   uwaga na firme AG Uitzendbureau b.v.

witam wszystkich.uwazajcie na firme AG Uitzendbureau b.v.
firma ta juz czwarty raz zmienila nazwe.sciagaja ludzi i daja im zakwaterowanie,a prace maja przez tyle aby oplacic domki.zazwyczaj co miesiac wymieniaja ludzi.bardzo ciezko wegzekwowac od nich pieiadze.pozdrawiam wszystkich.
 
 
Gorbo2004 
Poczatkujacy
Gorbo

Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Netherland
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 8:10 pm   AG Uitz = ALE G.....

Witam. Ja pracowalem niedawno w tej firmie ok 3 miesiecy ( sam nie wiem jak moglem tyle wytrzymac ) firma jednym slowem WAŁEK przez duże W ! Agencja niewyplac alna, dostaniecie pierwsza wyplate w miare ok a potem albo bedziecie robic na sam domek albo jak dostaniecie w miare stala prace to dostaniecie jakies..hmm.. 30% wynagrodzenia, a w biurze powiedza wam ze ksiegowy sie pomylil albo zmieniaja program do rozliczen lub inna bajeczke i każą czekać do nastepnego miesiaca, za miesiac to samo.. Mi osobiscie są winni jeszcze ok. 1200e, w przyszlym tygodniu mam umówione spotkanie z adwokatem i mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni.. Ja nie jestem jedynym przypadkie, znam moge szczerze powiedziec 90% ludzi pracujacych lub byłych już pracowników i każdy przeżywał ten sam problem. Firma normalnie nie ubezpiecza, a jak juz sie zapytaja czy chcesz ubezpieczenie to nie doczekasz sie nigdy karty. "MIESZKANIA" to bungaloki na Droomgardzie za które płaci się UWAGA - 300e za miesiac. Auta to stare rupcie pokroju Fiesty z 90 roku czy mondeo z 94 (około) które się rozpadaja, wiele aut już poszło do kasacji bo nagle stanęły na autostradzie i nie chciały już ruszyć.. Pełna nazwa "firmy" to Alexander Van De Griend - natomiast skrót jest prosty i zrozumiały AG=Ale Gówno. To już nie jest pierwsza agencja Alexandra, z wcześniejszą było troszke lepiej, ale na koniec i tak wydymał prawie sto osób na miesięczną wypłatę, wakacyjne itp. Ściągają zwykłych pracowników jak i z zawodem np ślusarz, spawacz, przez telefon lub mailowo piszą że jest praca a na miejscu sie okazuje ze dopiero szukaja dla Ciebie pracy. Ja ogólnie jako jeden z dwóch osób miałem dobrą stałą prace w dużej Holenderskiej firmie lecz zacząłem sie upominac o swoje wynagrodzenie i zostałem zwolniony z biura.
JEDNYM SŁOWEM - JAK NAJDALEJ OD TYCH ZŁODZIEJI !!
Ostatnio zmieniony przez Gorbo2004 Śro Paź 06, 2010 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group