NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PRACA W OKRESIE SWIATECZNYM
Autor Wiadomość
wcisowska7 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 7:30 pm   PRACA W OKRESIE SWIATECZNYM

Chcialabym sie dowiedziec od kogos zorientowanego jak wyglada praca na zastepstwo w okresie swiatecznym.Dostalam propozycje pracy wlasnie na takich zasadach ,Pani napisala ,ze to praca w zaleznosci od zapotrzebowania ,prosze mi wyjasnic co to znaczy i czy wtedy pracuje sihttp://www.niedziela.nl...smiles/043.gife rowniez w swieta.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 9:30 pm   Re: PRACA W OKRESIE SWIATECZNYM

wcisowska7 napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec od kogos zorientowanego jak wyglada praca na zastepstwo w okresie swiatecznym.Dostalam propozycje pracy wlasnie na takich zasadach ,Pani napisala ,ze to praca w zaleznosci od zapotrzebowania ,prosze mi wyjasnic co to znaczy i czy wtedy pracuje sihttp://www.niedziela.nl...smiles/043.gife rowniez w swieta.


Witam,
Miałem okazje pracować "na takich warunkach "

Przeważnie praca na 2-4 tyg - godz dużo bo ok 45-50 + dodatek za pracę w tym okresie czasu ... Wszystko zależy od branży - ja pracowałem przy zamówieniach w MAGAZYNIE ...

Powiem szczerzę po latach wiem że żadne pieniądze nie zastąpią świąt w PL z rodzinką/znajomymi itp

Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
wcisowska7 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 10
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 10:04 pm   Dziekuje za inormacje

Dziekuje za informacje,sytuacja sie nieco zmienila .Najpierw miala byc praca w okresie swiatecznym ,a teraz Pani mi odpisala ,ze to bedzie praca na wezwanie .Nie jestem pewna .ale mysle ,ze bede siedziala i czekala na telefon ,o ile bedzie praca.Ale i tak sie ciesze ,bo bede razem z rodzina,zawsze to jakas odmiana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group