NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktos zna biuro work support
Autor Wiadomość
iwona17051972
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 11:48 pm   czy ktos zna biuro work support

czy ktos znz biuro work suport z opola prosze o informacje
_________________
iwona
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 1:05 am   biuro ok

ale jesli chcesz zarabiac po 180 euro na tydzien to zapraszam :)
 
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 10:14 am   

funkcja szukaj nie gryzie :twisted:

:arrow: work support
 
 
mat 
Poczatkujacy
Mat

Wiek: 46
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 6:43 pm   

nie gearantuja 40h na tydzien - zarobki coz ,szalu nie ma
_________________
Mat
 
 
Mariolka120 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 2:07 pm   

Nie jest zle po 40 godz na tydz i nadgodziny ponad tysiaka sie ma lepsze to niz :039: nic
 
 
ps.michalik 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 6:19 pm   work support

pracowałem dla tej firmy dwa tygodnie, i jakoś mi nikt za to nie zapłacił.
:088:

[ Dodano: Pon Lis 10, 2008 6:23 pm ]
oprucz tego podczas mojej nieobecności w mieszkaniu ktoś z tej firmy chodził po nim. :072:
ich umową o prace można sobie dupę podcierać
wciskają trefne mandaty, nażucają pracownikom wymyślone przez siebie kary, jednym słowem obozy pracy sobie organizują. nie polecam
 
 
martadela19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 1:19 pm   

czy ktoś był może ostatnio przez tą agencję???Gdyż szukam świeżych opinii.
_________________
martadela19
 
 
passa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 10:37 pm   

Ostatnio to znaczy kiedy? Znajomy zakończył półroczny kontrakt w czerwcu i od lata zeszłego roku zmieniło się tyle, że krótszych kontraktów w ogóle nie ma, a pracownicy płacą 15 euro tygodniowo za dojazd do pracy, gdzie wcześnej jeździli za darmo. :011: Co do stawek, to nie jestem już na bieżąco.
 
 
Atryda 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 22
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 5:25 pm   

Mój kumpel tam pracował ale z biura w Elblągu na kurczakach bodajże w Puten no i w sumie narzekac strasznie nie narzekał...
 
 
Jary 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 23
Wysłany: Śro Paź 28, 2009 11:48 am   

Witam. Pracowałem dwa lata temu przez firmę Work Support, wie może ktoś co tam się zmieniło ile teraz faktycznie się zarobia i ile płaci się za mieszkanie itp. rzeczach oraz o warunkach mieszkaniowych i czy "opikunów" wymienili na lepszych? Bo jak nie :027: Czy to prawda, że kierowca teraz też płaci za dojazdy?
 
 
JaneDoe 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 12:55 am   

Wyjezdzam do pracy przez biuro Worksupport
Czy ktoś może mi napisać coś więcej o tym biurze? Slyszalam ze zalezy gdzie wyladujesz, w niektorych miejscach jest lepiej a w niektorych gorzej. Prawdo podobnie jade w okolice Rotterdamu..
Z gory dzieki za odpowiedzi bo na necie tylko tu o nich pisze.
_________________
I'm gonna fight for my right
 
 
arturro1 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 11:51 am   Siema

Bylem w Work Support z kumplem w tym roku na magazynach w okolicach Alkmaaru. Nie moge narzekac - jechalismy aby zarobic i nie zawiedlismy sie - byly nawet nadgodziny, koordnator spoko gosc - zawsze pomogl. Kasa na czas. Obaj mamy prawka, wiec nie brali od nas kasy. Nie ma sie co oszukiwac, jesli jest praca jest ok. Ten kto jedzie do Holandii z jakiejkolwiek agencji musi sie nastawic, ze nie jest to wyjazd do Cioci Jadzi na wakacje. Zeby sie pokazac i zarobic trzeba pracowac - prosta zasada. Ogolnie polecam - bylo ok.
Ostatnio zmieniony przez arturro1 Pią Gru 03, 2010 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bez obaw 
Poczatkujacy
Holandia

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 5
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 3:36 pm   

Ciekawe czy zaplacili tobie rezerwacje urlopowe w wysokosci 10,39%, bo o tym zapominaja. Praca jest wazna ale wazniejsze jest nie dac sie oszukiwac.
 
 
anegra 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 8:50 pm   

nie polecam biura pośredniczącego pracy w holandi work suuport!!
chyba że chcecie po rozliczeniu się z tamtejszym urzędem skarbowym rozczarować, że nie zostały od was odprowadzone składki zdrowotne za okres pracy w holandi i będziecie musieli zapłacic kilkaset euro zwrotu. bo ty świadom tego że wszystko jest legalnie rzecz jasna rozliczyłeś sie z tego będąc już w kraju bo przecież jak nie chorujesz tam na miejscu i nie kozystasz ze świadczen zdrowotnych to masz prawo sobie to odliczyć. ja po powrocie z holandi gdzie wyjechałam tam przez w.w biuro własnie tak sie rozczarowałam i teraz musze spłacić ponad 500 euro a mineły już dwa lata.
opieszałośc pań z biura jest na tak wysokim poziomie ,że jestem pod wrażeniem tłumacząc sie że mieli jakiś problem w tym czasie z sysytemem i mnie poprostu w nim nie mają.. ale na szczęście jest jeszcze coś takiego jak prokuratura, która zapewne zajmie sie tą sprawą..
Reasumując.. bardzo nie polecam.. a tym którzy juz wyjadą przez to biuro proponuję zbierać wszystkie możliwe dokumenty swiadczące o tym , że tam sie było. pozdrawiam
_________________
anegra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group