NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Panstwowy
Autor Wiadomość
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 11:41 pm   

Beata...powolowylam sie na Ewe tylko pod wzgledem zawodow jakie mozna wykonywac po NT2, czesciach 1 i 2.
Dalej jednak obstaje przy tym, ze poziomy moga byc inaczej podzielone i u mnie w volksie robi sie NT2 pierwszy po 4 niveau. Jeszcze nawet dysktowalismy o tym wczoraj w szkole wiec to sa informacje od nauczycieli.

I na pewno to zalezy od szkoly. W Delft na Volksie jest 1 i 2 intensywny + konwersacja. W Rotterdamie na Volksie jest 5 niveau + kurs konwersacyjny. Wiec to mowi chyba samo za siebie.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 4:29 pm   

Beata... oeps... nie zauwazylam:-)...

AnnaW... ale poziomy o ktorych ja mowie sa oficjalne... uznane przez panstwowa komisje egzaminacyjna egzaminow NT2...

pozatym... troche dziwny ten podzial w twojej szkole... bo skaczesz z jednego poziomu na drugi... czego nie bardzo kumam... a pytals sie moze czemu wybrali taki podzial w szkole??? no i mowilas o naszy wypowiedziach???
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 7:41 pm   

AnnaW.... tak sobie jeszcze raz czytalam wypowiedzi nasze... i cos mi sie zdaje, ze mowimy o dwoch roznych rzeczach... bo ja nie mowie o kursach jezykowych, ktore mozesz robic w szkole... tylko o panstwowych egzaminach, ktore sa organizowane przez ib-groep...
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 9:56 pm   

Duvelke.... jezeli tak to mowimy o roznych kursach. Ale pytanie bylo jak wyglada taki egzamin i po tym odpowiedzi na ten temat i na okolo, wiec powiedzialam jak to jest u mnie. Nie wszyscy uczeszczaja na ten sam kurs, wiec teraz wiadomo ze zalezy gdzie sie chodzi na kurs, ma sie inne informacje.
Po drugie skalalam sobie z kursu na kurs poniewaz jako zaczelam 6, 5 roku temu i zrobilam mozliwe w Delft, potem poszlam na studia i nie mialam czasu na nauke holenderskiego, poniewaz studiowalam po angielsku. A po studiach zaczelam kontunowac nauke w rotterdamie, aby podszkolic sobie gramatyke.
To jest powodem skakania :)
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 11:06 pm   

heh... no to zycze szybkiego zakonczenia kursu... i zdania egzaminow:-)

ja na szczescie mam juz swoj dyplom:-)
 
 
kasia28888 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 39
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 8:52 am   

Chcialabym zapisac sie na kurs i nie wiem co zaznaczyc.Umiem juz troche jezyk ale bardziej przy komputerze i ksiazkach niz np na ulicy.Brak kontaktow holenderskich no i nauka póki co wylacznie w domu..Umiem odmienic wiele czasowników przez czas ,potrafie pisac to co mówie i raczej na pewno nie zaliczam sie do poczatkujacych ale chyba zaraz po nich/Wiecie co mam zaznaczyc?Bo dla mnie nawet po przeczytaniu tematu to jakies niejasne jest...

6640 - NT2 programma II (niveau A2-B2)


6641 - NT2 programma I (niveau A2-B1)


6642 - NT2 programma II (niveau A1 - B2)


6643 - NT2 programma I (niveau A1-B1)
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 8:56 am   

Mysle, ze A1-B1 wystarczy, to bardzo szerokie pojecie- A1 to tylko podstawy, ale B1 to juz poziom, ktory powinno sie posiadac po egzaminach NT2 programma 1.

Swoja droga dziwny jakis ten podzial :/
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
Ostatnio zmieniony przez suska Czw Mar 25, 2010 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasia28888 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 39
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 12:23 pm   

dziekuje Ci bardzo.Taki znalazlam na holenderskiej stronie na ktrej wlasnie mam sie na ten kurs zapisac.:-/
 
 
monica 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Lut 2009
Posty: 45
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 3:49 pm   pomoce naukowe do zdania egzaminu?

witam,czy moze ktos z Was posiada pomoce naukowe,ksiazki itp ktore pomoga mi zdac egzamin NT2 bardzo bylabym wdzieczna!moze macie jakies tez wskazowki?
 
 
siagi 
Poczatkujacy


Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 43
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 8:15 pm   

hej mam pytanie. czy mozna zdawac sam egzamin bez chodzenia do szkoly?
 
 
kocica 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 99
Skąd: HOLANDIA
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 10:57 am   

mozna , poprostu zglos sie na egzamin. powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group