NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Club przyjaciol od 35lat - wzwyz
Autor Wiadomość
monika 25
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 30
Skąd: Etten Leur
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 12:53 pm   

hej wszystkim jestem tu pierwszy i ostatni raz :lol: wiadomo z jakich przyczyn :wink:
Ale musze to napisac!!!!!
Malgosiaxx patrzac na twoje zdjecie myslalam ze nalezysz do 25+ :lol:
POzdrawiam wszystkich i juz uciekam :D
 
 
emajka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 29
Skąd: Amstelveen
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 1:22 pm   

A ja tam lubię ze starszyzną pogadać :lol:
Nie przeszkadzaja mi absolutnie bariery wiekowe, najwazniejsze o czym i jak sie rozmawia...

Agata.. na spotkaniu forumowiczow w ogole nie przeszkadzalo mi,ze byly osoby starsze ode mnie, bo mlode duchem :lol: Tak trzymać! pozdro dla Agaty :D
Aha! Agata, Coroner...
Teraz to już chce łyżwy :lol:
hehe

Hm... moze.... lepiej brzmialoby "klub rodzicow dużych dzieci" bo ktoś moze miec powyzej 35 lat i male "pieluchowe" dzieci.
Jako 20+ poczulam sie zdyskryminowana :roll:

Mimo to pozdrawiam wszystkich cieplutko :D
_________________
Every thing begins with trust...
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 1:53 pm   

monika 25 napisał/a:

Malgosiaxx patrzac na twoje zdjecie myslalam ze nalezysz do 25+ :lol:
:D


To chyba tylko duzy plus dla mnie :lol: Gorzej,jak dwudziestolatka wyglada na czterdziestke :073:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 1:58 pm   

emajka napisał/a:



Hm... moze.... lepiej brzmialoby "klub rodzicow dużych dzieci" bo ktoś moze miec powyzej 35 lat i male "pieluchowe" dzieci.
Jako 20+ poczulam sie zdyskryminowana :roll:

Mimo to pozdrawiam wszystkich cieplutko :D


To mozesz przeciez zalozyc taki klub,nic nie stoi na przeszkodzie :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
emajka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 29
Skąd: Amstelveen
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 2:23 pm   

malgosiaxx

No nie bardzo...

tak sie po prostu zastanawiam,czy wasz klub łączy tylko i wyłącznie wiek,czy doświadczenia związane z dużymi dziećmi :roll:
no ale nic puscmy w niepamiec :lol:
_________________
Every thing begins with trust...
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 2:35 pm   

Emajka na pewno doswiadczenia,ale niekoniecznie z dziecmi... :P :D
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
monika 25
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 30
Skąd: Etten Leur
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 4:23 pm   

malgosiaxx to wielki plus!!!!!!
Pozdrawiam :lol:
 
 
TM
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 10
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 4:41 pm   

emajka napisał/a:
A ja tam lubię ze starszyzną pogadać :lol:
Nie przeszkadzaja mi absolutnie bariery wiekowe, najwazniejsze o czym i jak sie rozmawia...

Agata.. na spotkaniu forumowiczow w ogole nie przeszkadzalo mi,ze byly osoby starsze ode mnie, bo mlode duchem :lol: Tak trzymać! pozdro dla Agaty :D
Aha! Agata, Coroner...
Teraz to już chce łyżwy :lol:
hehe

Hm... moze.... lepiej brzmialoby "klub rodzicow dużych dzieci" bo ktoś moze miec powyzej 35 lat i male "pieluchowe" dzieci.
Jako 20+ poczulam sie zdyskryminowana :roll:

Mimo to pozdrawiam wszystkich cieplutko :D




E-majka!!!!!!!Ty sobie robisz "jajka" hi hi. Ja tu tez jestem "nowy"- mam 25 +25 roznych doswiadczen zyciowych!!!!!!Hi hi Tak na margu- "bariery Wiekowe"??>? Co za balwan to wymyslil??????? Jakis nieuk ,ktory np niepotrafi odroznic jak "mlodzik" w porownaniu do juz "szpakowatego i bogatego Pana "-rozmawiaja z kobietami??!!LUdzie - trzymajcie mnie bo go zabije!!!!!!!!!!!!!Dla Pan - uklony "z budowy" "Technik Maliniak"!!!! :wink: :wink: :roll:
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 4:59 pm   

no tak jak komus przeszkadza wiek wiec prosze znalezc cos w stosownym do swojego lub ewentualnie zalozyc cos na podobe i bedzie oki. a mi sie wydaje ze kazdy ma prawo do tego i jesli zaklada dany temat na forum wiec trzeba to uszanowac. Ja to szanuje i jesli jest jakis temat ktory mnie nie interesuje nie wchodze tam i nie udzielam sie na nim by nikogo nie urazic swoimi pogladami. No to tyle a tak pozatym pozdrowionka dla wszystkich
_________________
. Idz albo giń.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 5:04 pm   

I tak czytajac dwa ostatnie posty od dwoch panow w roznym wieku od razu widac kulture pana TM 25+ i kulture pana Kmiecik74 34+. 8)
Dlatego droga mlodziezy,tez radze...zalozcie sobie jakis nowy temacik :twisted: :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 5:20 pm   

no niby tak Malgosiu. Z tym ze wiesz czasami ktos nie doczyta i wyskoczy troche za bardzo z tekstami. Ja jestem juz w wieku takim gdzie potrafie dogadywac sie z roznymi ludzmi i z roznych klas spolecznych i nawet tych z ktorymi nie chcieli by niektorzy rozmawiac ale ja wychodze z zalozenia ze to tez ludzie. tak ze jesli komus sie nie podoba ten temat niech sie nie udziela i nie wchodzi tu a tym bardziej niech nie krytykuje tutaj gdyz to jest bardzo nie na miejscu. a tym bardziej jesli nie ma co zaoferowac swoja wiedza.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:29 pm   Emajka

Emajka ja nie mam nic do mlodziezy, nie lubie tylko zgryzliwej mlodziezy, ktora osoba straszym dogryza przez kwiatek. Kazdy inteligentny czlowiek doczyta pomiedzy wierszami zlosliwa ironie. A jest tutaj na forum jedna mloda zmija, ktora pod plaszczykiem uprzejmosci, zyczywliwosci wyciaga od ludzi prywatne sprawy, a pozniej w postach w zjadliwy i uprzejmy wysmiewa ich. A jezeli jeszcze nie wiecie o co biega i kto to taki no to nic na to nie poradze. Ja wiem. Wy wszyscy mlodzi i dorosli musicie byc czujnii miec oczy szeroko otwarte. Ja sobie nie pozwole zeby osoba mloda ironizowala albo dogryzala w jakikolwiek sposob. A reszta musi sama wiedziec czy pozwolicie sobie kolki na glowie ciosac czy nie. Zalozylam ten temat z mysla zeby takie madrale co wszedzie wszystko najlepiej wiedza i lubia nieproszone swoje trzy grosze wsadzic , zeby nie mialy tu wtepu. Niech sobie zakladaj 20+ Wogole takie osoby bede traktowac jak powietrze. Kulturty wymaga sie wszedzie, a nie proszeni goscie sa wszedzie nie mile widziani. Wypowiedzialm sie w tej kwesti dostatecznie i nie bede sie powtarzac , kazdy inteligentny czlowiek po przeczytaniu tego postu zrozumie sedno sprawy.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:49 pm   

Witam
Temat za bardzo kontrowersyjny za dużo sie tu złego mówi na temat innych, to jest wolne forum i ograniczenia wiekowe do poszczególnych działów nie będą tolerowane.
Decyzje proszę przyjąć ze rozumieniem i pozostawić bez komentarza :twisted:
Rozmowy o dniu powszednim można kontynuować w tym temacie
:arrow: http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=4322

Wszystkie obraźliwe wiadomości prive do użytkowników forum zgłoszone do Administracji będą też odpowiednio nagradzane

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group