NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Marihuana
Autor Wiadomość
Ibra 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 8:13 pm   Marihuana

Witam orientuje się ktoś jakie są ceny za gram/jointa marihuany?
Mieszkam w okolicy 30-40km. od Amsterdamu czy w tych regionach obcokrajowiec może zakupić bez problemu?

Jeśli temat narusza w jakiś sposób regulamin lub jest w błędnym dziale prosił bym o usunięcie.
Pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 8:42 pm   

Ibra,

jakis czas temu z forum, dyskusja dotyczaca wietpas :033:

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=263728
 
 
Ibra 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 9:07 pm   

Z tematu się zbytnio dużo nie dowiedziałem , ale tytuł tematu już więcej pomógł.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wietpas
Co się na tym świecie dzieje ...
Cytat:
W miastach wprowadzających system szybko zaczęło przybywać ulicznych dilerów narkotykowych, nastąpił także spadek wpływów z turystyki.

Dziwi mnie że w takim kraju nie potrafili przewidzieć czegoś co jest oczywiste :039:
A chciałem sobie raz na jakiś czas po pracy dla lepszego samopoczucia zapalić a tu dupa.

//Edit
Na jednym z polskich portali o tematyce Holandii
Cytat:
Opstelten podczas briefingu oficjalnie potwierdził także, że rząd ostatecznie odrzuca pomysł ograniczenia dostępu do coffee-shopów tylko do zarejestrowanych palaczy posiadających specjalną kartę członkowską danego lokalu (tzw. wietpas). Minister poinformował, że decyzje o sposobie dystrybucji marihuany na danym terenie będą podejmować po konsultacjach z mieszkańcami władze lokalne.

Może jednak zmądrzeli :026:
Ostatnio zmieniony przez Ibra Czw Lis 22, 2012 9:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 12:05 pm   marihuana

Póki co dostęp do CoffeShop ma każdy kto przy wejściu okaże się ID. I jednorazowo kupisz nie więcej niż 5 gram w dowolnej kombinacji...
Zupełnie bez stresa...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 12:29 pm   Re: marihuana

biedrek napisał/a:
Póki co dostęp do CoffeShop ma każdy kto przy wejściu okaże się ID. I jednorazowo kupisz nie więcej niż 5 gram w dowolnej kombinacji...
Zupełnie bez stresa...

W 3 południowyh prowincjach od maja już nie...
_________________
<cenzura>
 
 
rasia 
Poczatkujacy


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 20
Wysłany: Śro Gru 05, 2012 4:42 pm   

Ku uciesze normalnych ludzi - mam nadzieję że niedługo w ogóle. Dzieci i bezmózgowcy powinny zostawac w Poslce przy rodzicach...
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Śro Gru 05, 2012 7:16 pm   marihuana

rasia- ale zakaz ten nie obejmuje tylko Polaków a również inne narodowości- więc daruj sobie durne komentarze...
Ja też nie bawię się w te rzeczy- ale nikomu nie bronię- każdy ma swój rozum.
 
 
Ibra 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 11
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 2:21 pm   

Najgorsze jest to że taki ktoś przyjeżdża do tak tolerancyjnego kraju i marudzi że coś mu się nie podoba.
Trzeba było zostać w zacofanym kraju jakim jest Polska i tam sobie wraz z coraz mniejszą częścią narodu wygłaszać swoje durne postulaty.
To kwestia czasu kiedy Polska zacznie się otwierać na świat , wystarczy spojrzeć na to w co wierzy młode pokolenie a w co to stare wychowane na braku tolerancji dla odmiennych wartości.
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 3:22 pm   marihuana

Dlatego pomimo że nie palę jestem za zalegalizowaniem lekkich narkotyków w PL. Świadomość ludzka musi się w końcu zmienić- kto ma ćpać- i tak będzie, czy to będzie legalne czy nie. W każdej klasie gimnazjum można bez trudu zlokalizować dealera. A jak się to upowszechni=- to nie dość że państwo będzie miało dodatkowy dochód, to i ludzie przestaną być narażeni na produkcję "domową", domieszki itd...
 
 
wavybaby 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 4:36 pm   

o ile sie orientuje zlikwidowali te cale wietpassy,ale chyba w przygranicznych miejscowosciach wciaz turysci nie moga kupowac? Jak to jest z Eindhoven?
_________________
wavybaby
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group