NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z Ziggo
Autor Wiadomość
danieloss91

Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 0
Wysłany: Śro Gru 19, 2012 7:56 pm   problem z Ziggo

Witam,
Chciałbym sie dowiedzieć czy wy też którzy posiadaja internet z Ziggo maja ten problem co ja, a mianowicie jest taki ze co około miesiac na jakiś czas zmniejsza mi sie transfer z 32mb/s do jakis 2mb/s . Czym może byc spowodowane takie zmniejszenie i jak go rozwiązać ?

Prosze o szybką odp z góry dzieki
 
 
rafjen 
Poczatkujacy
Raf

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 35
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 8:28 pm   

też mam ten sam problem. Irytujące. Nie wiem co jest przyczyną ale ostatnio nawet skype mi zacina. Jak z kimś rozmawiam to mam wrażenie jakbym z jakiejś afryki się łączył...
 
 
ewelinahh19
Nieśmiały użytkownik
ewelinahh19

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 62
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 7:15 pm   

Internet od nich mam 2 lata. Zawsze bylam zadowolona, zawsze chwalilam. Ostatnio internet czesto przymula, czesto musze kilka razy sie laczyc. Skype czesto zacina...powaznie zastanawiam sie nad zmiana dostawcy.
 
 
pringels 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 11:24 am   

Mam te same problemy od samego początku tj. ~Sierpień 2012, podobo ziggo ma coraz większą ilość klientów, jednak infrastrukturę ma gotową na część z nich. Dlatego też internet zamula, bądź zmniejszają prędkość, dzielą to co jest to co mają na wszystkich żeby jakoś ten internet dla działał. Jednak nie działa poprawnie. Inaczej musieliby dużą ilość osób odciąć i przeprosić tracąc dużą ilość $$.
Ostatnio zmieniony przez pringels Pon Gru 31, 2012 11:25 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group