NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Gru 31, 2012 1:56 am
nauki przedmałżeńskie
Autor Wiadomość
maiia123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 34
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 3:23 pm   

Czy wie ktos którego maja zaczynaja sie nauki w Rotterdamie?? bo na stronie parafi jeszcze nic nie ma

[ Dodano: Sro Kwi 28, 2010 2:58 pm ]
Ktos wybiera sie na nauki we wtorek 4 maja w Rotterdamie??

i czy jest jakas osoba ktora na te nauki w Rotterdamie juz uczeszczala i mogla by powiedziec jak to wyglada i jaka atmosfera panuje??
 
 
karinakiki 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd: Overijssel
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 3:06 pm   

Prosze o pomoc :) i nieodsylanie mnie do www.parafiapolska.nl poniewaz na tej stronie niczego nie mozna sie doczytac...
W przyszlym roku planujemy slub i musimy oprocz kursu przedmalzenskiego takze uzyskac zaswiadczenie z poradni przedmalzenskiej. Czy ktos z Was zalatwial to w Holandii? Bardzo prosze o odpowiedz :)
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 9:10 pm   

karinakiki, to jak tam nic nie ma to tam zadzwon na podany numer.... a moze lepiej wam sie wybrac na weekend do krakowa (kurs weekendowy) i po sprawie, a nie 3 miechy itd.... co do krakowa to u franciszkanow (czy dominikanow??) jest cos takiego - znajdziesz w necie na bank....
 
 
karinakiki 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd: Overijssel
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:06 am   

thx guust.
Z kursem nie jest problem, wlasnie mamy zalatwiony weekendowy. Chodiz mi o te poradnie przedmalzenska- kalendarzyki, sluzy itp.:) gdzie sie tego uczysz :/
I tam trzeba miec 3 spotkania, kazde raz w miesiacu. No zeby pokazac zrobiony kalendarzyk :)
 
 
janek878
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 12:58 am   nauki przedmałżeńskie

Jeżeli ktos ma na miejscu to ok, ale nie każdy ma czas i możliwość zeby dojechać do określonego miejsca w nl. Ja załatwiłem w Polsce będą tu, wiec jak potrzebujecie nauk przedmałżeńskich to polecam wysłać konkretne zapytanie na maila [email protected]. pozdrawiam
 
 
hytajoncZaSerca 
Poczatkujacy
To co wpiszesz.

Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: te smigielko
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 7:38 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lut 03, 2013 8:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
amsta 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 11
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:12 pm   

Witam.
Mam pytanie do osób które znają Kościół w Rotterdamie wybieramy się tam na nauki przedmałżeńskie 9.03.13' może mi ktoś podpowiedzieć jak tam się "idzie" do kancelarii? Nigdy nie byliśmy w tym kościele i nie wiemy nawet czy te nauki się odbywają w kościele czy może gdzieś obok jest właśnie kancelaria czy kancelaria jest w środku kościoła? Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam.
 
 
mateuszk84
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 2:41 pm   

Witam Ma ktoś jakieś informacje na temat Nauk w najblizszym czasie Gdzies w Ok Utrechtu. na Koniec Lipca Mamy SLub i trzeba by sie wkoncu wziasc za to :)
 
 
katrijjn
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 6
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:33 am   kurs przedmałżeński koniec lipca,sierpień bądź wrzesień.

Witam czy orientuje się ktoś gdzie można odbyć teraz kurs przedmałżeński w holandii??
Interesuje mnie koniec lipca sierpień bądź też wrzesień.Nie później.
 
 
agaoo
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 9:11 pm   

EDYTOWANE

od tego masz opcje priw

[ Dodano: Pią Sie 16, 2013 7:57 pm ]
jeżeli ktoś potrzebuje odbyć czy załatwic nauki to piszcie na priv lub maila to podam kontak, potrzebuje natomiast załatwic, ew odbyć poradnie rodzinna.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sie 15, 2013 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group