NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przedświąteczne wyprzedaże w Holandii-kiedy się zacyznają??
Autor Wiadomość
dloszczykow
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Głogów/Wrocław/Haga
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 1:42 pm   przedświąteczne wyprzedaże w Holandii-kiedy się zacyznają??

Witam wszystkich serdecznie! Nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie na forum, więc postanowiłam założyc nowy temat. Moje pytanie dotyczy tego kiedy zaczynają się przedświąteczne wyprzedaze w Holandii a dokładnie w Hadze. To mój pierwszy przedświąteczny okres w tym kraju i nie orientuję się w zwyczajch. Chcialabym kupić kilka ciuchów, buty itd. i pomyślałam, ze tu rowniez pewnie są spore obniżki cen w okresie przedświątecznym....tylko no własnie kiedy to się zaczyna...choinki w sklepach już stoja :) ale wyprzedaży nie widziałam:) Czy są jakies konkretne sklepy od których nalezy zacząć szaleństwo na wyprzedażach bo np. tam są najfajniejsze promocje w stylu 2 para gratis itd. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich
 
 
 
lumukanda 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław/Amsterdam
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 12:23 pm   

Hmm bardzo ciekawe pytanie. Moze ktos wie kiedy w Amsterdamie pelna para rusza sale i bedzie mozna zaszalec w sklepach?
_________________
Wstrzymaj oddech, zamknij oczy, uwolnij słowa...
 
 
marynia78
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 30
Wysłany: Śro Gru 05, 2007 4:28 pm   

Dobrze trafilas, bo jestem maniaczka zakupow. Zakupy robie w Amsterdamie i tam dobry tydzien przed swietami bozego narodzenia sa duze obnizki praktycznie we wszystkich sklepach , a trwają w zasadzie do konca stycznia, bo jest to wyprzedaz kolekcji zimowej. Zawsze jezdze w niedziele, bo wtedy sklepy sa otwarte od 12-17, oczywiscie mam na mysli sklepy firmowe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group