NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekspres do kawy.
Autor Wiadomość
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 4:26 pm   

michalinka_zet napisał/a:
Ech, mój chłop protestuje przeciwko takiemu, jak się wyraził, marnotrawstwu. I teraz mam bojowe zadanie wyszukać porządny ekspres... Myślę przekornie, czy by nie znaleźć jakiejś absurdalnej propozycji, np. http://alegratka.pl/oglos...1423947ca94bfb6 Ekspres w cenie samochodu :D


Haha fajny ten ekspres, tylko duuuży. Taki pojedynczy tez mozna kupic. Tylko teraz pytanie czy warto tyle zainwestowac, bo z własnego doświadczenia wiem, że ekspresy często sie psuja , te za 2000 euro tak samo:)) Pozdrawiam
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 9:25 pm   

Nie zyjmy poprostu... a ta chemia,ktora zjadamy na co dzien z kazdym jednym produktem?
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 9:38 pm   

michalinka_zet, albo pójdz w drugą stronę i zaproponuj mężowi coś takiego: http://www.kitchenemporiu...ers_p_1392.html widziałam że każdy Włoch (aw sumie Sardyńczyk) którego spotkałam na urlopie (a sokładniej których odwiedziłam w ich domu ;) ), miał to w kuchni... aczkolwiek nie mam pojęcia jak się to nazywa czy po polsku czy po niderlandzku... w sumie nawet nie wiem jak się to używa, ale kawa z tego była świetna :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
marta75 
Gaduła
marta75

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 159
Skąd: krakow-veenendaal
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 8:10 am   

To sie nazywa kafetiera ,tez mam taka.mozna kupic w Holandii cena zalezy od wielkosci .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group