NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ksiazka do nauki niderlandzkiego-jaka??
Autor Wiadomość
Izia
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 25
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:29 pm   

Jezeli szukacie jeszcze ksiazek do nauki jezyka holenderskigo to widzialam bardzo duzy wybor w ksiegarni przy ulicy Frederik Hendriklaan217 w Hadze .Sa tam Code, Taal Vitaal,Help.pozdrawiam :lol:
 
 
Dida
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 23
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:38 pm   ksiazki

Poczatkujacym polecam Uitgebreide basisgrammatica NT2. Wszytkie podstawy gramatyki sa w niej opisane, dodatkowo do kazdego dzialu sa dolaczone cwiczenia.
 
 
Dida
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 23
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:41 pm   website

Poza tym polecam website: www.nt2.nl . Wybor ksiazek do nauki holenderskiego w zaleznosci od Twoich potrzeb.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:00 am   

A czy jest dobra ksiazka do gramatyki holenderskiej po angielsku? (polecenia, wyjasnienia itd. po angielsku). Potrzebuje czegos takiego do gramatyki.
_________________
Nell
 
 
Lunia
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 9:25 pm   

Jakis czas temu zassalam sobie z internetu dosc przyjemny kurs gramatyki holenderskiej po angielsku. Wprawdzie nie moge znalezc stronki, z ktorej sciagnelam to cus, ale dysponuje plikiem z owym kursem - chetnie przesle go wszystkim potrzebujacym, prosze tylko o maila.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 3:50 pm   

Lunia napisał/a:
Jakis czas temu zassalam sobie z internetu dosc przyjemny kurs gramatyki holenderskiej po angielsku. Wprawdzie nie moge znalezc stronki, z ktorej sciagnelam to cus, ale dysponuje plikiem z owym kursem - chetnie przesle go wszystkim potrzebujacym, prosze tylko o maila.


ja bylabym bardzo zobowiazana, moj mail: [email protected]

i z gory dziekuje! :D
_________________
Nell
 
 
dreadolka
Poczatkujacy


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 19
Skąd: Haga
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 7:23 pm   

Lunia napisał/a:
Jakis czas temu zassalam sobie z internetu dosc przyjemny kurs gramatyki holenderskiej po angielsku. Wprawdzie nie moge znalezc stronki, z ktorej sciagnelam to cus, ale dysponuje plikiem z owym kursem - chetnie przesle go wszystkim potrzebujacym, prosze tylko o maila.



ja tez bym byla rada :)
[email protected]
_________________
| keep disco evil |
 
 
 
ania9514
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 8:45 pm   

Jesli jeszcze aktualne to tez bym prosila o ten kurs;-) [email protected]
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
]Lunia napisał:
Jakis czas temu zassalam sobie z internetu dosc przyjemny kurs gramatyki holenderskiej po angielsku. Wprawdzie nie moge znalezc stronki, z ktorej sciagnelam to cus, ale dysponuje plikiem z owym kursem - chetnie przesle go wszystkim potrzebujacym, prosze tylko o maila[/
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Sty 23, 2011 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marta Koszałkowska
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: Amsterdam,Holandia
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:39 pm   

Witam wszystkich!

Poszukuje Code1 i Help1. Jezeli ktos moze mi pomoc, to bede bardzo wdzieczna:)

Serdecznie pozdrawiam,

Marta
 
 
lena.a 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 77
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 6:37 pm   

Przerabiam CODE 1 i są tam zadania do zrobienia na komputerze trzeba odsłuchać tekstu, obejrzeć wideo lub ilustrację, a ja nie mam ani płyty, ani nie mogę znaleźć tej strony w internecie czy wie może ktoś jaki jest adres tej strony? bo wpisuje w google na różne sposoby i nic :(
_________________
http://humanitarni.pl/#
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 9:01 pm   

wydaje mi się, że tylko z płytą możesz przerobić materiał .... miałam inną książkę, gdzie też trzeba było pracować na komputerze i płyta była dołączona do książki, Ty nie dostałaś/kupiłaś książki z płytą???
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
lena.a 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 77
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 7:55 pm   

agastepa13 napisał/a:
wydaje mi się, że tylko z płytą możesz przerobić materiał .... miałam inną książkę, gdzie też trzeba było pracować na komputerze i płyta była dołączona do książki, Ty nie dostałaś/kupiłaś książki z płytą???


Chyba faktycznie masz rację, że płyta jest potrzebna bo jest napisane żeby zrobić na komputerze, a o internecie nie ma mowy. A ja właśnie nie mam płyty, bo książkę odkupiłam używaną bez CD, szkoda bo dużo zadań jest do odsłuchania.
_________________
http://humanitarni.pl/#
 
 
Rau 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:42 pm   

Witam wszystkich,
poszukuję ćwiczeń do taal vitaal, w wersji pdf lub normalnej... będę wdzięczna za każdą pomoc.
 
 
ElaM 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 11:06 am   Ksiazka z idiomami lub przyslowiami

Witam,

Mam pytanie odnosnie ksiazek z idiomami lub przyslowiami holenderskimi w wersji polskiej lub angielskiej. Czy ktos zna takie???Prosze o jakies tytuly
Z gory dziekuje za podpowiedzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group