NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
Anika0 
Poczatkujacy
Anika0

Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 8:56 pm   

Sluchajcie dziewczyny a czy orientujecie sie jakie sa ceny za depilacje laserowa?
 
 
Paniamania 
Poczatkujacy
Paniamania

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 9:17 pm   

Wiem ze kolezanka robila taka depilacje calego ciala, nogi pachy bikini. Trwalo to ponad rok, bo kazde miejsce trzeba zrobic kilka razy. Koszty okolo 7000 euro!!! Ale ma spokoj na cale zycie.
 
 
karolcia1988 
Poczatkujacy
karolcia1988

Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 7:19 pm   

a wiesz moze gdzie mozna takie solarium kupic w tilburgu bardzo mi zalezy

[ Dodano: Sob Lut 27, 2010 7:22 pm ]
wiecie moze gdzie moglabym w Tilburgu kupic takie solarum rozkladane ?
 
 
emjot8 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 10:58 pm   

Czesc wszystkim ! :) Odnawiam temat i liczę na odpowiedz. Otóz bylam dzisiaj w solarium sunday's , skorzystalam pierwszy raz , bo przyjachalam do halandii jedynie na miesiąc i chcialabym wrocic do Polski opalona . Byłam na 16 minut light i spodziwalam se ,ze lampy sa słabsze ,ale nie az tak , bo wydalam w sumie dosc sporo przeliczajac na złotówki ,a nie opaliłam sie wcale. Stad moje pytanie , na ile isc tak zeby sie nie spalic tak tragicznie, ale czuc cokolwiek, moge nawet byc czerwona ,ale zeby nie wydawac tyle pieniedzy . Zdaje sobie sprawe ,ze jest to niezdrow . I kolejne ,czy wiszące "kosmetyki" tj chusteczki itd sa dla klientek ? Oczywiscie jak kazdy prawdziwy Pola chetnie , bym skorzystala z takich pierdółek skoro place :) )). Pozdrawiam!
 
 
Katje 
Gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 137
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 11:26 pm   

Tak, chusteczki do demakijazu, odswiezajace i balsam po opalaniu sa dla klientek, nie musisz do tego doplacac.
Co do opalania, to zeby zlapac 'baze' musialabys pojsc 3x co dwa dni na te 16 min, potem raz max. dwa w tygodniu i powinnas zlapac ladny kolorek ;) Najlepiej jest jeszcze dokupic sobie wspomagacz opalania jesli chcesz sie szybko opalic.
Najlepiej stosuj sie w miare do porad pan z solarium, znaja sie na rzeczy i pomagaja.
Ja przed wyjazdem wakacyjnym potrzebowalam zlapac kolor i wlasnie krotka rozmowa z paniami uswiadomila mi jak to dziala. 3 wizyty na niezbyt mocnym lozku w przeciagu kilku dni pomagaja wyciagnac pigment ze skory, a potem wystarczy raz-dwa w tygodniu, zeby poglebic kolor opalenizny. Wspomagacze duzo pomagaja, widzialam po sobie i mozna ich potem uzywac na sloncu (pierw smarujesz sie wspomagaczem, czekasz z 15min az sie wchlonie i wtedy na to smarujesz filtrem) :)
 
 
OnaTilburg 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3
  Wysłany: Sob Lut 08, 2014 8:00 pm   solarium tilburg

Czy ktos wie gdzie jest dobre tanie solarium w Tilburgu pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group