NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ukraina w uni eropejskiejco o tym sadzcie
Autor Wiadomość
mario50 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 40
Wysłany: Sob Lut 15, 2014 10:06 pm   ukraina w uni eropejskiejco o tym sadzcie

Czy uwazacie ze ukraina powinna byc w uni europejskiej? co sadzicie o ukraincach?,jaki to narod?bo moje zdanie jest takie ze nie powinni wejsc do uni eropejskiej poniewaz sa to ludzie ktorzy nadaja sie tylko do buszu,jako narod liczy sie u nich tylko byt materialny a reszta jest na koncu>O kobietach lepiej nie wspominac,za pieniadze by oddaly wszystko
 
 
bolba 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 36
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 10:00 am   

a o jakich kwotach mowimy?
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 11:13 am   

Mario50 napisał:
"Czy uwazacie ze ukraina powinna byc w uni europejskiej? co sadzicie o ukraincach?,jaki to narod?bo moje zdanie jest takie ze nie powinni wejsc do uni eropejskiej poniewaz sa to ludzie ktorzy nadaja sie tylko do buszu,jako narod liczy sie u nich tylko byt materialny a reszta jest na koncu>O kobietach lepiej nie wspominac,za pieniadze by oddaly wszystko"

Niektórzy to samo mówią (lub mówili) o Polakach.
 
 
Karol_ 
Poczatkujacy
Carpe diem.

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Maas
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 7:48 pm   

Jestem jak najbardziej za .
_________________
"Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.'' - Confucius
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 10:53 pm   

Nie. UE jest za biedna, aby przyjmować kolejnych. Już w 2004 roku ledwo co zdołała połknąć na raz kilka krajów.
W samej UE robi się coraz gorzej, więc raczej upadnie - nie dzisiaj, nie jutro... ale nie będzie trwać 20 lat.
 
 
bolba 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 36
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 12:59 pm   

ukraina ma 48 mln konsumentow (wiki:-)) i strategiczne polozenie, nie laduja kasy w opozycje bez powodu chyba. nie znam sie, tak tylko mysle...
 
 
kotta

Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 0
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 10:08 pm   

Jeżeli nie mają być w Unii tylko dlatego, że nadają się tylko do buszu, są materialistami, a kobiety się puszczają, to co do cholery Polska robi w Unii? Bo moim zdaniem tylko bydło. :P

Ukraińcy nie kojarzą się nam z niczym dobrym, bo wciąz pamiętamy ich słynne mordy na naszych rodakach. Ale bez przesady. To naprawde wspaniali, ciepli ludzie. W każdej nacji znajdzie się i dobry i zły człowiek. Większośc polaczków tutaj w NL, których poznałam to pijacy, meliniarze, złodzieje i tanie ku*wy, ale nie zmienia to faktu, że znam również i porządnych ludzi.

Otwórz się, autorze posta, na świat, a nie powielaj schematów, które zasłyszyz gdzies na piwie, z niedokształconymi kolegami.
 
 
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 8:52 am   

Problem polega na tym że oni czczą tych morderców Naszych rodaków, przodków. W miejsce pomników Lenina stawiają pomniki Banderze...
"Możemy wybaczyć, ale nie możemy zapomnieć"

Odnośnie tematu, Myślę że Putin ich nie puści do unii. Paradoksalnie "majdanowcy" do unii nie chcą...
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
mario50 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 40
Wysłany: Czw Mar 13, 2014 10:38 pm   do kotta

jak by ci wymordowano wiekszosc rodziny przez banderowcow to mysle ze inacvzej bys zaspiewala,Znam wiekszosc ukraincow i stwirdzam z caloa odpowiedzialnooscia ze sa tio ludzie wyrachowani i przebiegli
 
 
bolba 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 36
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 12:07 pm   

mario50, sorry, ale placzesz sie troche w zeznaniach. najpierw wymieniasz aspekt finansowy, a dopiero potem rzucasz na stol krzywde ludzka. to nielogiczne. Chyba, ze aspekt finansowy jest dla Ciebie najwazniejszy

i powaznie? znasz wiekszosc z 45 milionow ukraincow? jedyna postac na swiecie, ktora znam i ktora jest do tego zdolna to Rain Man.

ja osobisci znam paru ukraincow, ludzie jak wszyscy inni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group