NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Mar 30, 2015 1:30 am
Wyrzucenie mienia
Autor Wiadomość
Yrghan 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 2
  Wysłany: Nie Mar 01, 2015 10:42 am   Wyrzucenie mienia

Witajcie.
Otóż jest sprawa tego typu. 2 tygodnie temu pojechałem na urlop. Po powrocie do pokoju hotelowego okazało się, że nie ma moich rzeczy. Teoretycznie firma w, której pracuje powinna opłacać mój pokój. A podobno tego nie robiła(choć pieniądze ściągneli). Kontakt z hausmajstrem nic nie dał. Rzeczy nie odzyskałem. Moje pytanie brzmi, czy właściciel hotelu może tak bez powiadomienia wyrzucić czyjeś mienie? Czy mogę zgłosić to na policji jako kradzież. Bo moim zdaniem właściciel zachował się chamsko(zresztą nie pierwszy raz). Mój numer telefonu miał, tak samo numer do agencji w której jestem zatrudniony. A każdy normalny człowiek wiedziałby, że coś jest nie tak, bo było tam parę wartościowych rzeczy. O zwrot pieniędzy wiem, że będę walczył ze swoją agencją, bo to ona tu zawiniła. Ale wolałbym odzyskać swoje rzeczy. :013:

[ Dodano: Śro Mar 18, 2015 5:46 am ]
Dobra ochłonąłem trochę. Wyjaśniłem sprawę w biurze agencji pracy. Okazało się, że z mojej strony wszystko było dobrze załatwione. Potem zaczęli szukać winnego. Nie wiem czy znaleźli, ale pieniądze za rzeczy odzyskam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group