NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta pływacka
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 5:14 pm   Karta pływacka

Czy ktoś wie, jak tu wygląda zdobycie karty pływackiej (zwemmen diploma) i ile to kosztuje? Widzę, że trzeba m.in. pływać w ubraniach, ale ogólnie co, jak, ile? Zaznaczam, że nie chodzi mi o dzieci, nie ma też potrzeby pobierania lekcji pływania. Interesuje mnie możliwość uzyskania tego papieru przez dorosłe osoby. Ktoś, coś?
_________________
<cenzura>
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 12:13 pm   

bagniaczka,

aby otrzymac dyplom nawet jak umiesz plywac , powinnas zaliczyc minimum 5 lekcji w zeszlym roku kosztowalo to u nas 40 euro

info na ten temat szukaj w lokalnej gazecie , stronie gemeeente lub wklep nazwe najblizszego basenu i mozesz sie poprzez internet od razu zapisac

albo jak masz po drodze to bezposrednio na basen i pytasz kiedy organizuja
taka'' impreze '' dla doroslych

na ''egzaminie'' musisz wskoczyc do basenu w ubraniu i butach i powinnas umiec zanurkowac

niektorzy instruktorzy wymagaja tez ,by wylowic z dna jakis wrzucony tam wczesniej przedmiot

10 lekcji = 70 euro
zaliczasz 5 x 45 - minutowych lekcji zakonczonych egzaminem i dyplom masz w kieszeni

pozdrawiam
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 10:50 pm   

A ze sie tak wtrace... do czego taki dyplom moze sie przydac? CZy to tylko tak dla papierka?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 8:38 pm   

Dzieki Gochna H, egzamin bym pewnie zdala z marszu, no ale jak trzeba na lekcje, to trudno. Bo pewnie polskiej legitymacji ratownika by mi na tutejszy dyplom nie zamienili. agastepa13, ostatnio byly u nas wyscigi na roznym sprzecie plywajacym, otwarte dla wszystkich pod warunkiem, ze sie posiada zwemmen diploma. Nie, zebym chciala sie scigac, ale pomyslalam, ze gdybym chciala wypozyczyc jakis kajak czy lodke, to tez mogloby byc to potrzebne. A wypozyczyc moge kiedys chciec :)
_________________
<cenzura>
 
 
hania109 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 27
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 6:59 pm   

Witajcie, a orientujecie się jak to jest nauką pływania dla dzieci powyżej 4 lat. Wiem, że są diplom ABC, a koszt diploma A +B to 700e, a C 110e. Wiem, że dzieci głównie mają A. Czym one się różnią i od którego zacząć? Czy jest to podstawowa nauka pływania czy pływanie do perfekcji? Pozdrawiam
_________________
Munia
 
 
Robus_1 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: Barendrecht/Wroclaw
Wysłany: Pią Kwi 17, 2015 12:56 pm   

hania109 diploma A to nauka plywania w stopniu podstawowym czyli cos co powinien miec kazdy. Jesli sie zda egzamin, mozna isc na B, ktore dodatkowo szlifuje umiejetnosci mozna sie juz dobrze nauczyc plywac. Po zrobieniu A i B mozna zrobic C, czyli plywanie "perfect" cos w rodzaju polskiego "zoltego czepka". Pozdr i milej nauki ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group