NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sns bank pierwsze logowanie
Autor Wiadomość
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 1:32 pm   sns bank pierwsze logowanie

Witajcie dziś założyłem konto w sns bank ale nie wiem jak się zalogować na umowie mam klaantnumer ale hasła nie ma również otrzymałem 2 maile jeden z umową a jeden informacyjny i również nie ma czy wszystkie informacje dostanę takie jak id i hasło w liście razem z kartą :)
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 4:54 pm   Re: sns bank pierwsze logowanie

piotrek0007 napisał/a:
Witajcie dziś założyłem konto w sns bank ale nie wiem jak się zalogować na umowie mam klaantnumer ale hasła nie ma również otrzymałem 2 maile jeden z umową a jeden informacyjny i również nie ma czy wszystkie informacje dostanę takie jak id i hasło w liście razem z kartą :)


o ile masz logowanie na token to przyjdzie pocztą list z tokenem i chyba drugi list oddzielnie z pinem do tokenu, po wpisaniu pinu aktywacyjnego natychmiast zmieniasz pin na swój nowy. coś takiego to było. Token to takie małe urządzonko o wyglądzie mini kalkulatorka, które generuje końcowy kod do logowania się, po wcześniejszym wpisaniu pinu i wklepaniu kodu wygenerowanego na stronie banku sns (gdzie znów wcześniej wpisujesz nr tokenu - jest w piśmie dołączonego do tokenu jak i na samym urządzeniu-naklejka od dołu). Karta płatnicza przyszła coś tydzień później chyba.
Ostatnio zmieniony przez FijneBuurman Wto Lis 10, 2015 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 5:23 pm   

Yhm to czyli muszę czekać na list od sns z danymi do logowania dobrze rozumiem
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 6:06 pm   

piotrek0007 napisał/a:
Yhm to czyli muszę czekać na list od sns z danymi do logowania dobrze rozumiem


Ja, czekaj cierpliwie. Prawdopodobnie takie coś otrzymasz https://pl.wikipedia.org/wiki/Token_%28generator_kod%C3%B3w%29
mój wygląda jak ten drugi od góry, konto zakładane 2 miesiące temu w sns.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 6:25 pm   

Dokładnie jak pisze FijneBuurman.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 8:11 pm   

Spoko dzięki wam za pomoc myślę iż sobie poradzę z tym jak już mi listy z sns dojadę jak nie dam rady to napisze :)

[ Dodano: Śro Lis 11, 2015 8:28 pm ]
I już problem mam na maila przyszedł mi mail o takiej treści wchodzę w link a tam ze ktoś chce potwierdzić moją tożsamość i muszę wybrać dzień kiedy

"Wij maken graag een afspraak met u voor het leveren van uw SNS digipas.

U kunt een afspraak maken waar en wanneer u het wenst. Op de dag zelf ziet u in uw persoonlijke omgeving hoe laat en welke medewerker er langskomt.

Maak een afspraak in uw persoonlijke omgeving.

Met vriendelijke groet,
AMP Logistics"

Muszę to wykonać?
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Śro Lis 11, 2015 10:11 pm   

piotrek0007 napisał/a:
Spoko dzięki wam za pomoc myślę iż sobie poradzę z tym jak już mi listy z sns dojadę jak nie dam rady to napisze :)

Met vriendelijke groet,
AMP Logistics"

Muszę to wykonać?


Spokojnie, to sms od firmy która zabezpiecza dostarczenie do konkretnej osoby tokenu + potwierdzenie tożsamości odbiorcy. Będą jeszcze pisać lib dzwonić. Teraz piszą że można ustalić konkretny termin dostarczenia jaki chcesz. Pan będzie miał taki podręczny skaner którym sprawdzi prawdziwość dowodu tożsamości. Podpis, dziękuję, oto pańska paczka z banku. Tyle.
Ostatnio zmieniony przez FijneBuurman Śro Lis 11, 2015 10:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Czw Lis 12, 2015 11:40 am   

Właśnie otrzymałem ten kalkulator od sns i co dalej mam z nim robić proszę jeżeli mi możecie wytłumaczyć ale tak łopatologicznie czy mogę już aktywować swoje konto internetowe
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Czw Lis 12, 2015 2:00 pm   

piotrek0007 napisał/a:
Właśnie otrzymałem ten kalkulator od sns i co dalej mam z nim robić proszę jeżeli mi możecie wytłumaczyć ale tak łopatologicznie czy mogę już aktywować swoje konto internetowe


W oddzielnym liście przyjdzie pin do aktywacji tokenu, w nim będzie prosto rozpisane jak aktywować token a potem samo konto internetowe + logowanie.
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Pią Lis 13, 2015 5:53 pm   

Spoko już mam dostęp do konta internetowego poprzez digipas. Kartę również też mam ale nic nie przyszło jaki mam pin do karty płatniczej czy to jest ten pin co zmieniałem w tym kaukulatorku?
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lis 14, 2015 10:42 am   

Powinien Ci przyjśc PIN do karty.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 5:32 pm   

Siemanko wszystko już mam teraz mam pytanie czy muszę aktywować karte?
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 5:40 pm   

Karta bedzie zaktywowana przy pierwszej trqnsakcji, np. Przy placeniu w sklepie
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
piotrek0007 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 13
Wysłany: Śro Lis 25, 2015 10:29 pm   

Ta karta będzie aktywowana przy pierwszej transakcji dziś byłem wypłacić kasę w bankomacie w Jumbo i wypłata została anulowana poczytałem trochę i na tej stronie musiałem aktywować kartę spójrzcie czy aktywowalem kartę czy też nie bo mam znowu obawy że będę chciał wypłacić kasę i będzie anulowana wypłata pieniędzy.

Tutaj aktywowałem kartę niby
https://www.snsbank.nl/pa...-activeren.html

Email który dostałem od sns

Op 25 november 2015 heeft u ons gevraagd uw pas te activeren. De laatste drie cijfers van het rekeningnummer zijn 991. De pas met volgnummer 005 is geactiveerd. U kunt uw pas gebruiken zodra u de pincode per post heeft ontvangen

Dzięki za odpowiedzi myślę że ten temat pomoże komuś przy zakładaniu konta w sns :)
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 8:04 pm   

Widzisz, ja aktywowalam swoja karte przy pierwsze transakcji, moze cos sie zmienilo i dbaja o wieksze bezpieczenstwo, albo kazdy bank ma swoje zasady.
Z ponizszego maila, ktory dostales wynika, ze karta zostala aktywowana i mozesz ja uzywac, jesli otrzymales tez pin.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group