NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Wrz 05, 2015 4:57 pm
Usługi Pana Jacka
Autor Wiadomość
wernerw11_12
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 1:58 pm   Usługi Pana Jacka

jeśli źle wybrałem temat proszę o przeniesienie.
Witam, tydzień temu w czwartek zamówiłem hydraulika ze strony niedziela.nl. Pan przyjechał, według niego naprawił zapchaną rurę kanalizacyjną, poradził wymianę syfonów, skasował pieniądze i pojechał. Okazało się, że po wymianie problem nie został rozwiązany. Po tygodniowym wydzwanianiu do "firmy" szef (Pan Jacek) zwodził mnie i obiecywał, że chłopaki przyjadą i poprawią ewidentnie "spieprzoną robotę" tak niestety się nie stało i zostałem zmuszony zamówić kolejnego specjalistę, który naprawił usterkę. Pan Jacek nie chcę wystawić mi faktury twierdząc, że on nie jest książką telefoniczną żeby rozdawać nieznajomym swoje dane. W tym momencie nie odbiera ode mnie telefonu a każda rozmowa kończy się "robota była zrobiona, nie chce z Panem już rozmawiać" Moje pytanie jest proste i oczywiste - w jaki sposób mogę ubiegać się o moją fakturę albo ewentualny zwrot kosztów? (180euro)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 7:10 pm   

wernerw11_12 napisał/a:
Pan przyjechał, według niego naprawił zapchaną rurę kanalizacyjną, poradził wymianę syfonów, skasował pieniądze i pojechał.


wernerw11_12 napisał/a:
Moje pytanie jest proste i oczywiste - w jaki sposób mogę ubiegać się o moją fakturę albo ewentualny zwrot kosztów? (180euro)


Popelniles jeden zasadniczy blad , zaplaciles od reki
Moim zdaniem ,teraz jest juz za pozno by ubiegac sie o fakture, czy uzgadnialiscie wczesniej, ze bedzie wystawiony rachunek, a moze miala to byc praca na czarno... ?

Naprawa - sprawdzenie - czy wszystko dziala jak nalezy
a po kilku dniach ''przychodzi'' faktura, na takiej wlasnie zasadzie dzialaja tu firmy holenderskie

No coz z tego co piszesz mozna wysnuc wniosek, ze uslugi pana Jacka dzialaja ale od ....doopy strony .
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 10, 2015 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Sie 08, 2015 2:10 pm   

Może nie do końca w temacie, ale jak za przepchanie rury można wziąć 180 EUR?
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 3:30 pm   

Najlepiej skorzystać z normalnrj holenderskiej firmy. Będzie rachunek, gwarancja, płatność przelewem i cena duzo niższa. Ja za przepchanie kanalizacji w niedziele, z kosztami dojazdu fachowca (łącznie 70 km) zapłaciłem 89 euro.
Ale teraz tobie pozostaje zgłoszenie pisemne reklamacji, ewentualne powiadomienie KvK, jesli facet ma zarejestrowaną działalność, bo to wcale nie jest oczywiste. Ja bym dokopał powiadamiając skarbówkę.

Ps kiedys skorzystałem z firmy przewozowej jadąc do PL. Bus miał w Polsce stłuczkę. Jak czekaliśmy to kierowca błyskawicznie zrywał reklamę na samochodzie, bo żadnej firmy nie posiadał. Wciskał tylko podróznym, że działa legalnie itd.
 
 
keisyrzk
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 10:16 pm   usługi pana jacka

witam . szukam więcej poszkodowanych przez firmę o której mowa w celu złożenia do sądu pozwu zbiorowego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group