NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawodówka w Pl
Autor Wiadomość
kajko 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:04 pm   

dzięki za stronkę z odpwiednikami, wczoraj wydrukowałam a dziś poszłam z nim i ze świadectwem maturalnym (polska wersja) do pracy oraz na umówione spotkanie w gemmente w sprawie inburgering. Hi Hi szefowi powiedzałam dobitni że teraz już wie że nie jestem głąbem tylko mam braki językowe.Ale trzeba przyznać że zrobił wielkie oczy na widok tych papierów, serio cholerni się zdziwł że jamam tzw HAVO + VWO. A w gemmente powiedzieli że powinnam w najbliszych latach wybrać się na studia dlatego wciągu najbliszego miesiąca rozpozynam naukę j. holenderskiego w brugklas (6 tygodni), po tym mam test w celu określenia szybkości przyswajania wiedzy a później mam trafić na odpowiedniej dla mnie szkoly, 2x w tygodniu po 4h. Urzędnik powiedział że oznaczył mnie w papierach jako kantydata do staatsexamen NT2-niveau B1, powiedzałam że nie wiem czy dam radę uczyć się, pracować na cały etat i zajmować się dziećmi to usłyszałam że dam radę bo ukonczyłam polskie VWO. Jeszcze raz dzięki za tą stronkę czuję się jakby slonko dla mie wyszło za chmur.
 
 
romek_80
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 4:02 pm   

Na wstępie witam wszystkich. Ukończylem Zespół szkol mechanicznych o profilu technik obróbki skrawaniem. Matura też zaliczona. Niestety nie wiem jak to się ma do szkol w Holandii? Czy ktoś może mi pomoc określić, która?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group