NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milieuzone Rotterdam
Autor Wiadomość
Pily7
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 11:41 pm   Milieuzone Rotterdam

Jak Milieuzone ma się do samochodów na polskich blachach? Czy jeżeli przejeżdżam przez strefę aby 1km by dojechać na autostradę to mogą mnie spotkać jakieś konsekwencje? Mam diesla z 1996, który jest autem tylko do pracy. W jaki sposób działają te kamery? Jest może jakaś mapka z nimi?
Z góry dziękuje za odpowiedzi na temat. Pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 1:08 am   

Pily7,

zerknij sobie tu http://www.gezonderelucht...n-sloopregeling

albo tu http://www.gezonderelucht.nl/
 
 
Pily7
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 9:04 am   

Czytałem to wszystko, ale tu nie ma odpowiedzi na dokładnie te pytania które zadałem.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 4:25 pm   

Pily7,
Cytat:
Mam diesla z 1996, który jest autem tylko do pracy

a jakie to ma znaczenie czy jezdzisz nim tylko do pracy? przeciez jezdzisz !

Pily7 napisał/a:
Jak Milieuzone ma się do samochodów na polskich blachach


Zapewne ma sie tak samo jak dla aut na holenderskich numerach, a niby czemu maja byc wyjatkowe stare disle z polskimi tab. rejestr.?

Masz w tabelce wyszczegolnione jaki rocznik moze wjechac w te strefe ,wiec trzymaj sie tego, gdyz istnieje duze prawdopodobienstwo ze jak cie namierza to beda klopoty .

Jesli nie zgadzasz sie z tym ,co tam napisane ,to pozniejsze pretensje bedziesz mial sam do siebie Holendrzy potrafia ci to wytlumaczyc w prosty sposob - kara pieniezna .
 
 
Pily7
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 10:14 pm   

Takie to ma znaczenie, że pod tym względem mają idiotyczny tok rozumowania. Jeżeli jadę ulicą Gordelweg to już jest źle, ale jak jadę autostradą 20m obok to jest dobrze. I przez tą strefę muszę jechać na około by na nią wjechać. Nie chodzi o wyjątkowość, chodzi mi o procedury egzekucyjne jak wyglądają - ogólniki mogę sobie przeczytać w google. Widzę, że kamery są na wjeździe do strefy ale fotek nie strzelają. Nie widziałem nigdzie też w internecie, że ktoś miał z tym problem a nie wierzę że każdy się do tego stosuje w 100%. Nie widziałem też by ktoś dostał za to jakąś karę dlatego napisałem. Ale "moderator" odpowie w taki sposób i czepi się tego co nieistotne, bo przecież na żadne pytanie które zadałem nie zna odpowiedzi..
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 10:40 pm   

Pily7, ja jezdze w R-dam 3 a 4 dni w tyg i uwiez mi ze nie tylko kamery to monitoruja . Sama jezdze przez strefe milieu i widzialam nie raz jak sciagali rozne narodowosci na bok o ile ktos przekraczal kryteria . A kary za takie wykroczenia w NL sa bardzo srogie , tlumaczenie sie ze nie znasz jezyka nie ma tu na nic wplywu bo masz obowiazek jako kierowca sie zapoznac z prawami drogowymi danego kraju w ktorym sie poruszasz .poztym na tych znaka jest w kilku jezykach opisany podstawowy warunek . https://www.milieuzones.nl/boete http://www.autoblog.nl/ni...-counting-92785
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Pily7
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 10:54 pm   

Jak tylko się zorientowałem o co chodzi to przestałem po tej strefie jezdzic. Dzięki za konkretniejsza odpowiedz, troszkę szkoda tych ulic przy samych autostradach ale cóż.
 
 
krzym151
Poczatkujacy
Zyje sie tylko raZ

Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 8
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 6:32 am   

kara wynosi 90 e za wyjechay dzien calkiem mozliwe ze twoja rejestracja zostala zapisana w system i przy pierwszej kontroli mozesz dostac spory mandacik, ale nie koniecznie tak jest pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group