NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ACCEPTIGRO zwrot dodatku zdrowotnego
Autor Wiadomość
Evanessence
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 4
  Wysłany: Sob Mar 04, 2017 2:38 pm   ACCEPTIGRO zwrot dodatku zdrowotnego

Witam serdecznie, dostałem w Polsce do zapłaty Accepiro w związku z tym iż moja agencja pracy nie zgłosiła iż już u nich nie pracuje od 2 miesięcy, dostałem za dużo dodatku mianowicie 166 euro, teraz chce je zwrócić jednakże boje się zrobić przelew ponieważ nie znam adresu banku odbiorcy, automatycznie mój bank alior wybiera Amsterdam, z kolei w sieci znalazłem inne informacje:

zleć przelew europejski lub walutowy i wpisz w wymagane pola następujace dane:
- status odbiorcy: nierezydent,
- nr. rachunku odbiorcy (IBAN): NL86 INGB 0002 4455 88,
- nazwa odbiorcy: Belastingdienst Apeldoorn,
- kraj odbiorcy: Holandia,
- BIC/SWIFT banku odbiorcy: INGBNL2A,
- nazwa banku odbiorcy: ING,
- adres banku odbiorcy: Stationsplein 50 7311 NZ Apeldoorn,
- kraj banku odbiorcy: Holandia,
- tytuł płatności: wpisz kod acceptgiro, czyli ciąg 16 cyfr (4x4 cyfry) znajdujący się na żółtym poleceniu zapłaty z twojej decyzji.

Czy ktoś robił ów przelew i wie jaki wpisać poprawny adres odbiorcy banku ?

Bardzo proszę o pomoc, nie miałem jak wcześniej tego opłacić dopiero wróciłem do Polski a to już 2 upomnienie przyszło, jestem zdenerwowany
Ostatnio zmieniony przez Evanessence Sob Mar 04, 2017 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 3:40 pm   

Evanessence,
wedlug tego co widnieje na stronie belastingdienst

wpisujesz
IBAN (rekeningnummer): >> NL86 INGB 0002 4455 88
BIC-code: INGBNL2A

ADERS
Belastingdienst
Postbus 9048
7300 GK APELDOORN
nie zapomnij wpisac numeru /betalingskenmerk ,ten zakreslony na czerwono - ktory znajduje sie na acceptgiro


https://www.belastingdien..._het_buitenland
 
 
Metec
Gaduła

Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 111
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 1:08 pm   

Evanessence napisał/a:
dostałem w Polsce do zapłaty Accepiro w związku z tym iż moja agencja pracy nie zgłosiła iż już u nich nie pracuje od 2 miesięcy, dostałem za dużo dodatku mianowicie 166 euro

Za zatrzymanie dodatku jestes odpowiedzialny Ty, nie Twoja agencja pracy. Tak na przyszlosc.
 
 
Evanessence
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 4
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 1:25 pm   

Rozumiem lecz pierwszy raz byłem za granicą, wiem że dużo osób pisze iż oj jakie to złe są agencje itp, ale ja naprawe trafiłem na jakichś wariatów gdzie dawali czasem 1 dzien pracy w tygodniu, zero kontaktu z firmą praktycznie, cyrki niesamowite i nikt mi nie powiedział że w moim imieniu występuje o dodatek itp, ja nawet umowy nie dostałem a przez te agencje pracowałem 5 tygodni, potem szybko znalazłem sobie inną normalną, i teraz nie wiem czy mam o zwrot podatku wystąpić jeśli pracowałem u nich de facto na czarno, zgłosić ich ? jak myślicie?.

Dziękuje wszystkim za pomoc ale czy ten
"ADERS
Belastingdienst
Postbus 9048
7300 GK APELDOORN"

to jest na pewno ADRES BANKU ODBIORCY? nie chodzi mi o adres tej placówki urzędu ich skarbwego, jedynie z tym polem mam problemy u mnie na kwitku pisze nr konta,bic itp i jest miasto Apeldoorn nic więcej, boje sie że zły adres banku odbiorcy podam i przelewu nie uznają

Dodam że mam te dane na kwitku:
IBAN - NL86 INGB 0002 4455 88
BIC-code: INGBNL2A
Ostatnio zmieniony przez Evanessence Nie Mar 05, 2017 1:45 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 4:09 pm   

Cytat:
Wat is het rekeningnummer van de Belastingdienst?
Het rekeningnummer is: NL86INGB0002445588


https://www.belastingdien...belastingdienst

wszystko musisz wpisc - nie tylko cyfry ,ale i te litery przed numerem dokladnie tak jak widzisz calosc
NL86 INGB 0002 4455 88

to wlasciwy numer do belastingdienst, patrz w link wyzej
 
 
Evanessence
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 12:07 am   

Naprawdę ja mam numer konta, bic/swift etc, chodzi o ADRES BANKU ODBIORCY samo mi sie ustawia jak widać na screnie AMSTERDAM, a na sieci znalazłem:

Jeśli masz konto w Polsce i chcesz zrobić do Belastingdienst przelew przez internet lub zlecić go osobiście w banku,


zleć przelew europejski lub walutowy i wpisz w wymagane pola następujace dane:
- status odbiorcy: nierezydent,
- nr. rachunku odbiorcy (IBAN): NL86 INGB 0002 4455 88,
- nazwa odbiorcy: Belastingdienst Apeldoorn,
- kraj odbiorcy: Holandia,
- BIC/SWIFT banku odbiorcy: INGBNL2A,
- nazwa banku odbiorcy: ING,
- adres banku odbiorcy: Stationsplein 50 7311 NZ Apeldoorn,
- kraj banku odbiorcy: Holandia,
- tytuł płatności: wpisz kod acceptgiro, czyli ciąg 16 cyfr (4x4 cyfry) znajdujący się na żółtym poleceniu zapłaty z twojej decyzji.



no i głupieje nie wiem czy jak wyśle przelew na ten "amsterdam" co sie ustawia standardowo, to czy on dojdzie? czy będzie zaksięgowany etc.. mam nerwice a kur#a wszystko mnie wkur#ia, jeszcze ten głupi przelew to jest dramat. :021: :011: :091:
Ostatnio zmieniony przez Evanessence Pon Mar 06, 2017 1:49 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
skyline
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 6
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 12:36 am   

Mi się wydaje, że adres jest mało istotny, najważniejszy jest numer rachunku i numer sprawy, który wpisałaś w tytule.... Ale jak się obawiasz, może masz kogoś w NL z holenderskim kontem, kto zrobiłby w twoim imieniu ten przelew...
Powodzenia, bez nerwów ;)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 1:11 am   

Evanessence napisał/a:
no i głupieje nie wiem czy jak wyśle przelew na ten "amsterdam" co sie ustawia standardowo, to czy on dojdzie? czy będzie zaksięgowany


Dojdzie, wysylaj ,zostanie zaksiegowane na podane konto w Apeldoorn .
 
 
Evanessence
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 1:50 am   

Dziękuje serdecznie wszystkim za pomoc. :031: :033:

Jeszcze tylko małe pytanko, jakież to popieprzone, na screnie wcześniejszym z przelewu np jest pole KRAJ, i o co im chodzi? kraj z którego przelewu dokonuje? czy do którego chcę wykonać? w mordę sorcia zemnie trochę taki chińczyk jest
Ostatnio zmieniony przez Evanessence Pon Mar 06, 2017 1:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 8:19 am   

Evanessence, nie kraj z ktorego robisz przelew a kraj gdzie sie miesci odbiorca , przeciez wypelniasz dane odbiorcy a nie nadawcy
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group