NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Wto Sty 17, 2017 1:17 pm
Praca Klaver
Autor Wiadomość
Perkajka
Poczatkujacy
Perkajka

Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 12:35 am   Praca Klaver

Hej, moze ktos z Was był lub wybiera sie na wyjazd firma Klaver?? Ja chyba zdecyduje sie na pakowanie drobiu. Jest to mój pierwszy wyjazd i za bardzo nie wiem czego mam sie spodziewac...
 
 
krztoniu93
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 12:30 am   

Witam wybrałem się wraz z narzeczona z klavera do firmy axidus po prawie tyg js we wtorek otrzymałem pierszy dzień pracy w axidusie na kapsułkach kawy niestety ns transport czekaliśmy na mrozie ponad 3 h po pracy co nas rozłożyło i mieliśmy gorączkę dzięki czemu następnego dnia nie wstawiliśmy die w pracy i w dniu następnym mamy opuścić miejsce zakwaterowania pragnę również podkreślić ze obecnie jesteśmy na minusie z kasa i nie mamy jak wrócić do pl czy tez zmienić ofertę i miejsce zakwaterowania czy oni tsk mogą zrobić telefonicznie nie we ydylajac żadnego maila czy tez dać papier o wypowiedzeniu ? (wszystko co tu napisałem miało miejsce w ciągu najbliższych 3 dni)


krztoniu93 napisał/a:
Witam
Pare dni temu dokładniej w poprzedni czwartek przyjechałem z narzeczona do Holandii do pracy w firmie axidus. Ja we wtorek otrzymałem pierwszy dziem pracy narzecxona chodziła juz od pt ( wiekowka) niestety w we wtorek właśnie będąc wspólnie w pracy ns kapsułkach kawy po pracy czekaliśmy na transport 3 h na mrozie co nas rozłożyło gorączka 39 stopni i takie tam i nie poszliśmy do pracy zgłaszając owy fakt mailowo gdzie później okazało się ze jednak w taki sposób się nie zgłasza takich rzeczy i po południu otrzymaliśmy telefon ze mamy 24h na opuszczenie miejsca zakwaterowania bez pieniędzy bez niczego czy oni tsk mogą nie dając żadnego potwierdzenia na owy fakt obecnie do godziny 14 mamy opuścić miejsce zamieszkania i iść na ulice do kraju nie wrócimy bo jesteśmy na minusie z pieniędzmi jak mówiłem wcześniej proszę o szybka pomoc i porade



nie zakladaj w jednym dziale dwoch podobnych tematow
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Sty 19, 2017 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 10:13 am   

krztoniu93 napisał/a:
po pracy co nas rozłożyło i mieliśmy gorączkę dzięki czemu następnego dnia nie wstawiliśmy die w pracy
rozumiem ze zglosiliscie chorobowe pracodawcy w okreslonym czasie .
krztoniu93 napisał/a:
w dniu następnym mamy opuścić miejsce zakwaterowania
w tym roku zmienilo sie to i owo w prawie wynajmu kwatery/mieszkania przez b.pracy i nie moga was ot tak sobie wywalic bo jak wszystko zrobili wedle prawa to macie oddzielna umowe na mieszkanie a wtedy nie moga was z dnia na dzien wywalic
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
krztoniu93
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 10:29 am   

Tak zgłosiliśmy to mailowo jednak stwierdzili ze tak nie przyjmuja chorobowych tylko telefonicznie jednak brak środków na karcie nas zablokował jeśli chodzi o taki kontakt nie wiemy co robić czadu coraz mniej
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 7:12 pm   

A co z waszym kontraktem na mieszkanie ? dostaliscie takowe ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
krztoniu93
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 3:50 pm   

Tak dostaliśmy sprawa jest juz wyjasniona i zostajemy co nie ulega wątpliwości ze i tak nie polecam tej firmy klaver-axidus i co tam innego jeszcze maja ludzi traktują jak scierwo mało godzin praktycznie cały czas rezerwa jest my tez jak tylko nadszy sie okazja to sie transferujemy gdzie indziej słyszał ktoś o covebo ?
 
 
Perkajka
Poczatkujacy
Perkajka

Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Sty 25, 2017 5:31 pm   

A Wy sami wybieraliście, ze chcecie jechac na kapsułki??
 
 
KlaverTeam
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:45 am   


Post w calosci edytowany

Prosze swoje brudy prac miedzy soba , forum do tego nie sluzy .
Jakby na to nie patrzec, czy wypada, przedstawicielowi biura pracy, umieszczac do wgladu calego forum ,cudza korespondencje, oraz dane tej osoby.? Czy w takim razie ,nie wypadalo by i samemu przedstawic sie z imienia i nazwiska ?
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Mar 11, 2017 4:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
starucha
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 3:22 pm   

Witam,

pracuję w Holandii poprzez agencję pracy tymczasowej, która reguluje przepisy pracy w oparciu o CAO. Chcę złożyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, mam umowę na czas określony, ale nie rozumiem zapisu w Układzie zbiorowym pracy CAO tj Artyku 15 zakończenie umowy o oddelegowanie ustęp 3 ..." w drodze odstępstwa od ustaleń zawartych w ustępach 1 i 2 tego artykułu, każda umowa o oddelegowanie zawarta na czas określony pod warunkiem zwolnienia z obowiązku kontynuacji wypłaty wynagrodzenia może zostać przedterminowo wypowiedziana przez obie strony umowy o oddelegowanie ze skutkiem natychmiastowym..." Czy składając wypowiedzenie w trybie natychmiastowym nie zostanie mi wypłacone wynagrodzenie za pracę? Nie zostaną wypłacone środki z wakacyjnego? Jak należy interpretować ten zapis?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group