NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salaris, dodatkowe pieniądze przy pierwszej wypłacie
Autor Wiadomość
RafG
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 2
  Wysłany: Pon Lut 27, 2017 7:44 pm   Salaris, dodatkowe pieniądze przy pierwszej wypłacie

Witam. Jestem pierwszy raz w Holandii (6tydzień) i mam problem z salarisem. Chodzi o to, że każda wypłatę dostaję taką samą od 5 tygodni, choć w pierwszym tygodniu miałem 2h mniej pracy i choć widnieją na nim pobrane pieniądze za busa, to wypłata nie ulega zmianie. A co ważniejsze na pierwszym odcinku miałem 151euro dodatkowo nie wiem za co. Proszę o pomoc bo nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez RafG Pon Lut 27, 2017 7:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 9:06 pm   

wrzuc skan na forum to zobaczymy...nikt nie jest jasnowidzem.... :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
RafG
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 28, 2017 5:36 pm   

https://imageshack.us/i/pok3AYJMj
https://imageshack.us/i/pnaIHDhyj
Ostatnio zmieniony przez RafG Wto Lut 28, 2017 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barmanix 
Poczatkujacy
Master

Wiek: 46
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 1:24 pm   

No to kozak, wszyscy aż się przekrzykują.
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że, a tak było w moim przypadku, pracodawca zbiera Ci wypłatę za określoną liczbę godzin. W moim przypadku to było 48 i za taki czas pracy dostawałem przelew. Jeśli miałem przepracowane powiedzmy 50, to nie dostawałem za 50, a za 48, 2h przechodziły na następną wypłatę, w przyszłym tygodniu powiedzmy, że znów pracowałem 50h i znów dostawałem za 48h i 2h przechodziły następną czyli razem 4h, a w jeszcze następnym tygodniu jak pracowałem 44 h to i tak dostawałem za 48h, bo miałem 4h z poprzednich :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group