NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wygląda wypłata bezpośrednio z firmy Holenderskiej.
Autor Wiadomość
Emek33
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 13
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 9:03 pm   Jak wygląda wypłata bezpośrednio z firmy Holenderskiej.

Witam pracuje bezpośrednio dla firmy Holenderskiej jest to mój pierwszy miesiąc w pracy. Rozpocząłem prace 2 marca i wypłata za marzec wyszła mi tak jakby ostatni tydzień ( 27 marca do 2 kwietnia) nie został wliczony mi w wypłatę. Na obecną chwile nie mam jak zadzwonić do firmy(Firma transportowa w Rotterdamie) a interesuje mnie jak wyglądąją wypłaty bezpośrednio od Holenderskich firm.Czy w takim przypadku wypłata w holandii jest co 4 tygodnie? Czyli jak zaczynałem prace 2 marca to już zalicza mi się tydzień od 27 lutego do 5 marca i ostatni tydzień marca już nie bo jest to 5 tydzień.
 
 
marianx8 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 54
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:23 pm   

Nie wiem od czego to zależy, ale w jednej firmie płacili mi równo co cztery tygodnie i w sumie wychodziło 13 wypłat, ale miałem harmonogram i wszystko było czarno na białym. Np od 1 do 4 pierwsza perioda, od 5 do 8 druga itd. Ostatni tydzień przed wypłatą liczył się do kolejnego salarisa. W innej natomiast co miesiąc 25. dnia miesiąca.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:24 pm   

Emek33 napisał/a:
Czy w takim przypadku wypłata w holandii jest co 4 tygodnie?
nie wyplaty sa tak jak masz opisane w katrakcie . W jednej firmie jest to co 4 tyg w innej co miesiac w innej co tydzien . W kazdym badz razie nadgodziny i inne dostatki sa wyplacane w miesiac wstecz . Czyli za ten miesiac dodatki nadgodziny itd dostaniesz dopiero w na przyszla wyplate .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Emek33
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 13
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:47 pm   

Ok , dzięki wielkie czyli jakby ostatni tydzień przejściowy marzec/kwiecień zaliczał się do kwietnia to była by akurat tak jak powinno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group