NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skan dowodu rejestracjyjnego
Autor Wiadomość
jalo666
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:38 am   Skan dowodu rejestracjyjnego

Witam.
Mam auto na polskich blachach zarejestrowane na dziadka. Wyslalem do polski dowód tymczasowy żeby odebrał juz ten główny . Pytanie czy mogę jeździć ze skanem dowodu rejestracyjnego czy niestety muszę czekać?
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:44 am   

Jak wytłumaczysz policji, że masz zeskanowany dowód tymczasowy nie swojego samochodu?
 
 
 
jalo666
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:31 pm   

Nie tymczasowy tylko juz ten odebrany z wydziału komunikacji. A dowód idzie pocztą i będzie dopiero gdzieś w środę. Mogę im ew potem okazać na komendzie dowód i upoważnienie.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 2:02 pm   

jalo666,

Jesli oficjalnie chcesz sie poruszac po holenderskich drogach, to lepiej by, to polskie auto, bylo zarejestrowane na ciebie, a nie na dziadka .
Jeszcze cos .Jesli pozostajesz na dluzej w Holandii ,to masz okreslony( przepisami )czas na to by zaczac tu oplacac podatek za polskie auto.

ps.
Cytat:

dowód idzie pocztą i będzie dopiero gdzieś w środę. Mogę im ew potem okazać na komendzie dowód i upoważnienie.

myslisz, ze policje to obchodzi ...''ewentualnie'' - to moze takie cos tylko z polska policja :033:
tu sie legitymujesz , nie zadna kopia tylko orginalem ,albo placisz kare i to od reki
Jak nie bedziesz mial przy sobie tyle gotowki .To policja podwiezie cie do najblizszego automatu zebys, kase wypinowal.
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Kwi 21, 2017 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group