NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatrzymane tablice rejestracyjne
Autor Wiadomość
AstralDream
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 26, 2017 2:57 pm   

Przyszedł mandat, to opis przestępstwa:
Omschrijving strafbaar feit: een motorrijtuig of een aanhangwagen, waarvoor een kenteken (bewijs) ingevolge de WVW 1994 is vereist, laten staan of daarmee rijden, terwijl voor dat voertuig geen kenteken is opgegeven, geen kentekenbewijs is afgegeven of het kentekenbewijs zijn geldigheld heeft verloren; een motorrijtuig, niet zijnde een bromfiets

Tablic jak nie miałem tak nie mam, oddać nie chcą do Polski też ich nie odesłali.
Ktoś wie jak odzyskać te tablice od holenderskiej policji albo zmusić ich żeby odesłali je do Polski?
W polskim urzędzie mówią że tablic nie mają prawa przetrzymywać i muszą odesłać, a jak ide na holenderską policje to dają mi to samo pismo że tablice zostały skonfiskowane, ale powodu konfiskaty to już tam nie ma.
Ostatnio zmieniony przez AstralDream Śro Kwi 26, 2017 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Kwi 26, 2017 3:27 pm   

pozostaje tylko sie dokladnie dowiedziec co musisz zrobic by je odzyskac bo z opisu art wnioskuje ze musisz wystapic o nowe tablice tu w NL . jaki powod ? a no mozesz tu juz przebywac dluzej jak pol roku i nie placisz podatku , albo wydaje im sie ze auto nie ma przegladu , moze jest zbyt uszkodzone lub przebudowane , albo wedle ustalonych tu praw nie byl by dopuszczony do ruchu drogowego z 1001 innych powodow . Wiec musisz sie dowiedziec jaki jest to powod bo art prawny WVW 1994 ma kilkadziesiat innych punktow ktore moga miec wplyw na odebranie tablic .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Śro Kwi 26, 2017 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group