NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umowa w main jobs bv
Autor Wiadomość
Patryk11311
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 7:31 pm   Umowa w main jobs bv

Witam,mam pytanie czy pracował ktoś w firmie main jobs b.v ?Mianowicie mam takie pytanie gdyż 13 kwietnia zjechałem do Polski i ze względu na prywatne sprawy nie wróciłem do Holandii a dopiero po dwóch tygodniach napisałem sms do polskiego koordynatora firmy że nie wracam do pracy.Dzis jest dzien wyplaty a ja jej nie mam.Umowe mam holenderska ale nie znam tego jezyka a z tłumacza google nic sie nie dowiem czy jest tam taki punkt że w przypadku porzucenia pracy nie dostaje wypłaty.Wie ktoś coś może ?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 9:35 pm   

Patryk11311 napisał/a:
czy jest tam taki punkt że w przypadku porzucenia pracy nie dostaje wypłaty.


Skoro sam nie wiesz ,co widnieje w twoim kontrakcie , to jak ktos z nas moze ci powiedziec, czy masz wyszczegolniony taki punkt .Przeciez nawet ktos ,kto pracuje ,lub pracowal przez to samo biuro ,moze miec zupelnie inna umowe, bo jest na innej fazie etc...

Na pewno w umowie jest klauzula ,dotyczaca zarowno wypowiedzenia pracy jak i jej porzucenia.
Szkoda ze nie pomyslales wczesniej o tym, zeby te sprawe (porzucenia) uregulowac od razu ,oby nie ale ...teraz to moze byc i tak ,ze zobaczysz tylko koncowke wyplaty .
No i na koniec ,kto podpisuje umowe ,ktorej tresci sie nie zna ...?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group