NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Panicelinka
Pon Cze 12, 2017 11:45 am
Pozostałości w banku ING.nl
Autor Wiadomość
hejabvb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 5
  Wysłany: Pią Cze 09, 2017 10:47 pm   Pozostałości w banku ING.nl

Witam. Jestem nowy i mam do Was pytanie. Otóż byłem w Holandii przez tydzień i miałem tam założone konto w banku ING.nl Dostałem tam kartę i jak wróciłem do Polski to wypłaciłem sobie tam z 200 euro czyli wszystkie pieniądze, dzisiaj się zalogowałem i widzę, że na koncie posiadam 15 euro czyli jakieś 60zł. Ucieszyłem się, chciałem to wypłacić i okazuje się że karta zablokowana, to jest ta karta którą dostałem od razu z banku. No to zalogowałem się na internecie i chciałem zrobić przelew na moje konto bankowe polskie i musze jakiś kod podać, który przychodzi SMSem, ale ja simkę z Holandii wyrzuciłem bo już więcej nie zamierzam tam jechać i tych 15 euro nie mogę wypłacić. Czy jest jakaś szansa, aby te 15 euro bez numeru telefonu ani bez karty wypłacić? Posiadam tylko login i hasło do konta internetowego, ale nic z tym nie mogę zrobić. Albo gdzieś przelać te pieniądze, gdzie nie potrzeba potwierdzenia smsem z banku?
Pomocy
 
 
wigru 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 11 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 455
Skąd: 's-Hertogenbosch
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 5:46 pm   

Nie. Lepiej zlikwiduj konto, bo będą Ci narastały opłaty za prowadzenie (4,35 € kwartalnie za pakiet podstawowy).
 
 
 
hejabvb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 10:59 am   

Jak mam zlikwidować konto? Nie znam holenderskiego i z angielskim też słabo sobie radzę. Jak nie usunę konta to coś się stanie? I tak nigdy w Holandii nie będę już
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 12:14 pm   

Cytat:
Jak nie usunę konta to coś się stanie?
Tak, przeciez kolega wyzej juz ci udzielil odpowiedzi ''bo będą Ci narastały opłaty za prowadzenie''

Cytat:
Jak mam zlikwidować konto?
poszukaj w tematach z forum

http://www.niedziela.nl/i...rum%2Findex.php
 
 
hejabvb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 6:13 pm   

Dziękuję za link. Mam pytanie co mi z tego dlugu jak i tak w Holandii się już nie pokaże. Nawet jak będę mieć 1000 euro na minusie to i tak im nie oddam bo mnie tam nie będzie.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 6:25 pm   

hejabvb, hahaha wiesz otwarte granice to nie tylko dla ulatwienia przeplywu ludzi i transportow ale i do odzyskania dlugow . Od 2 lat jest mozliwsc odzyskiwania dlugow poza granicami . Moga to sadownie zrobic lub odsprzedac dlug do np Kruka a wtedy my sie posmiejemy z ciebie wiec mysl tak dalej a my bedziemy mieli dobra zabawe jak ty bedziesz ryczal . http://www.bankier.pl/wia...ca-7232996.html http://alebank.pl/platnik...43982&catid=358 i wiele wiele innych linkow w google . Zycze powodzenia jak ci zajma wyplate gdzie kolwiek bedziesz lub jak ci poloza lape na auta na pierwsze lepszej kontroli gdziekowliek bys nie byl .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
hejabvb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 7:10 pm   

Jestem młody. Mam 20 lat więc skąd mam to wiedzieć. Jutro poczytam tematy i postaram się zamknąć konto póki mam tam te 15 euro.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 9:05 pm   

hejabvb napisał/a:
Mam 20 lat więc skąd mam to wiedzieć.
z tych samych zrodel jak kazdy inny , bo wiek wcale nie zwalania z obowizaku zapoznania sie z prawami i obowiazkami w danym kraju . Pozatym jak zakladels konto dostales regulamin od nich i tam jest wszystko wyjasnione . A jak zalozyles konto w ING skoro
hejabvb napisał/a:
Nie znam holenderskiego i z angielskim też słabo sobie radzę.
. Jezeli ci ktos tlumaczyl mogles odrazu zapytac o to jak je puzniej zamknac . Dale zycze milej lektory
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Nie Cze 11, 2017 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hejabvb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 9:50 pm   

Dobrze, właśnie czytam. Muszę podać kod TAN, który został wysłany na numer telefonu. Niestety simki nie mam, ale bank ma mój email, da radę jakoś przez e-mail usunąć?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 11:45 am   

hejabvb napisał/a:
da radę jakoś przez e-mail usunąć?


odpowiedzi na pytania szukaj w linku .



http://www.niedziela.nl/i...rum%2Findex.php
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group