NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ET- regelng 30%
Autor Wiadomość
zoutkeet 
Nieśmiały użytkownik
zoutkeet

Wiek: 38
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 59
Wysłany: Sob Cze 24, 2017 4:20 pm   ET- regelng 30%

Witam kontaktowałem się z belastingdienst odnoście rekompensaty terytoraialnej dla tymczasowego pracownika z zagranicy zostałem poinformowany jak mam ściągnąć formularz z ich strony: Verzoek 2017
Loonheffingen
30%-regeling wszystko zostało ładnie wypełnione i teraz jest problem ponieważ są rubryki które musi wypełnić mój pracodawca a dokładniej biuro pracy które odmawia mi wypełnienia tego dokumentu za każdym razem podając inny powód że się nie należy że nie to pismo albo nie wiedzą o co chodzi może mi ktoś odpowie czy mają prawo odmówić mi wypełnienia tego formularza z góry dziękuję.
_________________
zoutkeet
Ostatnio zmieniony przez zoutkeet Sob Cze 24, 2017 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Cze 24, 2017 9:44 pm   

zoutkeet napisał/a:
za każdym razem podając inny powód że się nie należy że nie to pismo albo nie wiedzą o co chodzi




Znalazlam taka informacje https://www.sncu.nl/vraag...de-et-regeling/
Od razu zaznaczam nie znam sie na prawie pracy, ale sprobowac mozna

Wydrukuj tekst ze strony i podaj swojemu pracodawcy, moze to bedzie dla niego podstawa do uznania twoich roszczen w tej sprawie .
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Śro Cze 28, 2017 10:35 am   

otrzymanie rulingu nie jest takie proste. jest caly szereg warunkow, ktore trzeba spelnic (wyksztalcenie, doswiadczenie, zarobki, itd.).
decyzja czy ta ulga przysluguje lezy w gestii urzedu skarbowego, a nie pracodawcy.
wydaje mi sie, ze pracodawca ma obowiazek wypelnic formularz, ale nie wiem jak mozna to wymusic.
tak z ciekawosci zapytam co to za biuro pracy i czym sie tam zajmujesz?
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
zoutkeet 
Nieśmiały użytkownik
zoutkeet

Wiek: 38
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 59
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 5:14 am   

Witam dziękuję za podpowiedzi co do nazwy biura to nie wiem bo załatwiam to mojemu koledze na szczęście biuro już to wypełniło teraz musimy tylko to wysłać w kwestii przyznana tej zniżki nie powinno być chyba zbytniego problemu ponieważ wcześniej również mój kolega to już otrzymywał ale wiadomo urzędnik nie jest równy urzędnikowi w skarbówce coś nie podejdzie i będzie lipa zobaczymy czas pokaże pozdrawiam. Co do biura to najzwyklejsze biuro pracy z funkcjami productiemedewerker.
_________________
zoutkeet
Ostatnio zmieniony przez zoutkeet Czw Cze 29, 2017 5:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group