NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MEBLE BRW
Autor Wiadomość
i_w_o_n_a77 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:59 pm   

Dziękuję z góry wszystkim za wypowiedzi.
Otóż sytuacja wygląda następująco:
kontaktowałam się wielokrotnie poprzez e-mail z jednym z pracowników , w języku polskim. Obiecywał oddać pieniądze ale niestety do tej pory nie stało się to , więc mimo tego, że starałam się być bardzo wyrozumiała i cierpliwa jednak uważam że już żadne wymówki i tłmaczenia nie mają sensu.
Wydrukowałam już wszystkie informacje i zgłaszam sprawę na POLICJĘ , MIAŁAM NADZIEJĘ ZE NIE BĘDĘ MUSIAŁA TEGO CZYNIĆ ,ale jak każdy z nas ciężko pracuję na te pieniądze i nie podaruję komuś prezentu w ten sposób.
Jest to bardzo przykre ,bo zostałam oszukana przez naszych rodaków , tylko WSTYD nic więcej.
Ajeśli chodzi o firmę to racja SYSTEMY4YOU. To ta strona.
Niech to będzie przestroga i może informacja dla kogoś kto znalazł się w podobnej sytuacji do mojej!
Pozdrawiam wszystkich!
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 7:19 pm   

Daj znac jak dalej sie to wszystko potoczy.
Przykre to jest ,ze rodak potrafi rodakowi taki numer wyciac.
Powodzenia.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 3:24 pm   

no i wszystko jasne :) Iwona, powodzenia, mam nadzieje ze uda Ci sie odzyskac pieniadze.


Szeda, w Holandii jest to normalne ze zamowione meble docieraja nie wczesniej niz po 4 tygodniach (najbardziej optymistyczny termin bo wszedzie jest od 4 do 12 tyg) od zamowienia. Niestety doswiadczylam to na wlasnej skorze bo niedawno kupowalam meble. Tutejsze sklepy nie maja mebli na skladzie jedynie meble na wystawie show models, gdy ktos chce je kupic dopiero je zamawiaja u producenta lub przywoza ze swoich magazynow ktore niestety nie sa w Holandii. Najczesciej sa to meble z Niemiec i wtedy te 4 tygodnie wydaja sie realne. Ja natomiast chcialam kupic meble ktore mi sie bardzo podobaly ale niestety byly sciagane tu z Afryki Polnocnej i w sklepie mnie uprzedzono ze dostawa nastapi w 12-16 tyg po otrzymaniu pieniedzy. Tak sie zlozylo ze czekalam 2 tyg na rachunek ze sklepu by zaplacic za meble az gdy za ktoryms razem w koncu przycisnalam rozmowce dlaczego tak dlugo czekam na ich list (spieszylo mi sie z tymi meblami bo spodziewalam sie gosci a nei mialam urzadzonego mieszkania) i ta mi powiedziala ze jeszcze nei wyslali mi listu bo....nie mieli znaczkow! Podziekowalam im za wspolprace i pojechalismy do Niemiec kupic meble. Po dwoch tygodniach juz mialam meble w domu, byloby szybciej ale akurat to byla Wielkanoc wiec sklep byl zamkniety i nie robili dostaw na czas swiat. Kupilam tam te same meble ktore chcialam kupic tu w Holandii :)
Natomiast moja kolezanka ktora rowniez robila zakupy w tym samym niemieckim sklepie na poczatku stycznia dopiero w maju otrzymala swoje meble ale to dlatego bo ona wyposarzala caly dom i chciala aby wszystko przywiezli za jednym raZem.
Jak juz pisalam bardzo mi sie spieszylo z zakupem bo spodziewalam sie gosci i dlatego wybieralam te ktore oni mieli u siebie w magazynie bo w przeciwnym raszie tez bym musiala czekac kilka miesiecy

Tak wiec szeda po tych doswiadczeniach z zakupami mebli w Holandii calkiem normalne mi sie wydaje byc czekanie te 4 miesiace, pod warunkiem oczywiscie ze wszystko jest legalne i nie ma oszustow. Oczywiscie pisze tu o sklepach gdzie sprzedaja nowe meble a nie uzywane bo te wiadomo ze mozna je zabrac w dzien zakupu :)
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 4:44 pm   

Ja nigdy nie place zaliczki ,zawsze przy dostawie,a jak sie nie godza ,to ide do innego sklepu ,gdzie sie na to zgodza,.Kiedys zaplacilam z gory i nie dostalam mojego zamowienia i oczywiscie zwrotu pieniedzy.Firma splajtowala.
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
liberka
Poczatkujacy
Kaśka

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 6:53 pm   

post w calosci edytowany

nie umieszczaj reklam na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 23, 2014 6:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nemezys
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 30, 2018 12:59 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Mar 30, 2018 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group