NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta kredytowa abn amro
Autor Wiadomość
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 3:59 pm   

mario270 napisał/a:
Płacąc kartą w sklepie itp nie masz prowizji, wyciagając kase z bankomatu płacisz za każde 100e - 4,5% prowizji, po 31 dniach nie spłacając tej sumy wchodzi to w kredyt wtedy to już 18% [dane abn amro];) Poczytajcie na czym polega karta kredytowa i kiedy się opłaca;)


czy 18% to juz zaelzy od karty.
Na zlotej karcie jest 11%
Minimalny dochod na zlota to kolo 1800e netto/miesiac

Rauf napisał/a:
Ja mam pytanie do osob ktore maja kate kredytowa w amro, otoz majac karte na limit np 5000 polowa kwoty jest do wybrania a druga na wydanie w sklepach (ja tak mam) czy wy rowniez? i czy mozna to ewentualnie zmienic zeby bylo mozna wybrac caly limit w bankomacie?


w ABN mozesz wybrac wszystko w bankomacie
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Paź 21, 2010 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:27 pm   

m4rcin, hej no wlasnie niekoniecznie chyba ze masz na mysli zlota, ja mam ta normalna i po probie nieudanej wybrania drugiej polowy z karty zadzwonilam do nch i mi powiedzieli ze wlasnie jest tak ze ta druga polowa jest na udanie w sklepach :119: kiedys facet w kruidvacie mi powiedzial ze w holandii karta kredytowa niejest uznawana jako metoda placenia tylko wieksze raczej filie sklepow zagranicznych akceptuja,chcialam sie dowiedziec czy wy tez tak macie z ta karta lub mieliscie i moze da se to jakos zmienic?
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 12:56 pm   

Rauf napisał/a:
m4rcin, hej no wlasnie niekoniecznie chyba ze masz na mysli zlota, ja mam ta normalna i po probie nieudanej wybrania drugiej polowy z karty zadzwonilam do nch i mi powiedzieli ze wlasnie jest tak ze ta druga polowa jest na udanie w sklepach :119: kiedys facet w kruidvacie mi powiedzial ze w holandii karta kredytowa niejest uznawana jako metoda placenia tylko wieksze raczej filie sklepow zagranicznych akceptuja,chcialam sie dowiedziec czy wy tez tak macie z ta karta lub mieliscie i moze da se to jakos zmienic?


Tsk jest rzadko gdzie akceptuja kredytowa bo wszedzie mozesz zaplacic pinem - tylkot o juz debetowa chyba,ze sobie jeszcze tam zalatwisz kredycik ponizej salda. Generalnie karta kredytowa jest albo do internetu, hoteli albo aby wyjac kase z bankomatu w codziennym zyciu - zakupy w normlanych sklepach jak AH, Sting itd to zwykla karta. Nawet nie we wszystkich restauracjach honoruja kredytowki...moze to kwestia prowizji?
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 8:43 pm   

Eeee - placilem w Gammie czy AH kredytowka i nie bylo problemu.

W ASO Peugeot doliczaja 3% jak chce sie placic kredytowka.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:04 pm   

m4rcin napisał/a:
Eeee - placilem w Gammie czy AH kredytowka i nie bylo problemu.

W ASO Peugeot doliczaja 3% jak chce sie placic kredytowka.


marcin to musisz byc "the chosen one";) Ja chyba w 10 AH probowalem i kilku lokalnych sklepiach ale nigdzie mi nie przyjmowaly terminale...no coz moze niektore AH sa na zasadzie licencji i to zalezy od wlasciciela? Ale generalnie jak mowisz w nielicznych punktach doliczali kilka % do rachunku bo wieksze koszta - wiec moze to jest powod dlaczego placenie kredytowkami jest jest az tak dostepne wszedzie
Ostatnio zmieniony przez .:Paco:. Pon Paź 25, 2010 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Śro Lis 27, 2013 1:16 pm   

Czy wiecie czy internet bankieren jest aktywowane od razu po otwarciu konta czy trzeba sie pofatygowac do banku?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lis 27, 2013 4:52 pm   

stroopwafel,

Nie wiem w jakim jestes banku , ale w Rabo z chwila otrzymania do domu ''maszynki'' random reader , mozna korzystac z konta internetowego
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Śro Lis 27, 2013 5:13 pm   

pytam o abn
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 10:00 pm   

Jeśli masz e.dentifier to poprzez stronę abnamro.nl się logujesz wprowadzasz numer konta i karty, następnie kod i jesteś już w bankowości internetowej.

Jednak aby mieć kod z kalkulatorka musisz mieć PIN. Ten wprowadza się w banku w placówce i tam też się go zmienia...

Nie przyzwyczajaj się do bankowości internetowej bo ją zmieniają już niedługo na "betere en slnelste".
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 10:33 pm   

Mam wszystko. Dostalem 3 listy i nie moge sie zalogowac na konto dalej..
 
 
gregor200 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: opole
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 12:48 pm   

edytowane

taki post jest juz na forum w innym temacie
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Kwi 23, 2018 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group