NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Sob Mar 18, 2017 12:39 am
Praca dla inzyniera w Holandii ze znajomoscia angielskiego
Autor Wiadomość
aqqq 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 15
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 6:18 pm   

Ja poprostu jestem nieco zdziwiony, poniewaz spotykalem sie z opiniami ze w NL angielski wystarczy.
Szczerze powiem ze troszkę to dziwne wszystko jest. Bo o ile przelkne to ze w NL będą mi prawdopodobnie placic trochę mniej niż w UK. O tyle z nauka jezyka niderlandzkiego może być trudno. Bo nauka jezyka to proces długofalowy. Tym bardziej jeśli ma być umiejetnosc biegłego mowienia po holendersku.
Troche takie moje zderzenie ze sciana, ale no nic. Na pewno będę dalej probowal szukal szczęścia. Bo wydaje mi się ze nie ma co się tak latwo poddawac : )
Także wszelkie możliwe sugestie mile widziane.

[ Dodano: Pią Maj 04, 2018 9:39 am ]
Czesc,
Mam jeszcze takie pytanie.
Czy pracodawcy sprawdzają tzw. Referencje ?
Mam na myśli czy pracodawcy w Holandii maja zwyczaj dzwonic do poprzednich pracodawców i pytac się o opinie o pracownikach ?
Pytam, dlatego ze w Anglii jest to dosyć popularna forma sprawdzania potencjalnych kandydatow.
Z góry dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Maj 04, 2018 11:15 am   

aqqq napisał/a:

czy pracodawcy w Holandii maja zwyczaj dzwonic do poprzednich pracodawców i pytac się o opinie o pracownikach ?

Pytam, dlatego ze w Anglii jest to dosyć popularna forma sprawdzania potencjalnych kandydatow.


Rowniez w Holandii ,pracodawca moze i stosuje wlasne kryteria przyjecia nowego pracownika
i wcale nie jest rzadkoscia , ze przed przyjeciem ,sprawdza w ten ,czy inny sposob referencje starajac sie zdobyc mozliwie najwiecej informacji o kandydacie ,ktory moze zostac jego pracownikiem... i jest to dopuszczalne .
Pracodawca moze zazadac od ciebie rowniez zaswiadczenia z KRK
Od razu zaznaczam ,mowa, tu o stanowisku eksponowanym , innym niz szklarnia ,magazyn, czy praca przy pakowaniu etc...Choc i w tym wypadku niekiedy nie objedzie sie bez w/w zaswiadczenia .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group