NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tańsze podróżowanie pociągiem.
Autor Wiadomość
Kalif
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 2
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 7:30 pm   Tańsze podróżowanie pociągiem.

Witam.
Jestem miesiąc w Holandii i postanowiłem zobaczyć się z dziewczyną w Arnhem (teraz jestem w Eindhoven). Jednak ceny pociągów mnie zabiły - za całą podróż zapłacę (w dwie strony) około 50 euro... Widziałem, że są jakieś zniżki czy coś, ale jako, że jestem tak krótki okres czasu tutaj to ciężko mi się z tym ogarnąć.
Może jest jakaś tańsza alternatywa dla pociągu o której nie wiem?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo spotkanie się zbliża :D
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Sie 17, 2017 8:11 pm   

Kalif napisał/a:
za całą podróż zapłacę (w dwie strony) około 50 euro..


Jak to obliczyles ?

Na tej stronie normalny bilet bez znizek w dwie strony , kosztuje € 32,60

https://www.ns.nl/producten/keuze/ehv/ah/20170817

Nie wiem czy znajdziesz tanszy srodek lokomocji (auto stop ?)
 
 
Kalif
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 11:46 am   

Ok, faktycznie nie da rady taniej (nie wiem jaki liczyłem, że wyszło mi 50 euro). Czyli będę mógł po prostu bilet kupić w jakimś automacie/w okeinku/przez internet? Bo jak czytałem w internecie to często mówiono o jakichś kartach do wyrobienia... To będzie jednorazowy przejazd więc nie potrzebuję żadnych kart - muszę taką wyrabiać?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 12:21 pm   

Kalif napisał/a:
Czyli będę mógł po prostu bilet kupić w jakimś automacie/w okeinku/przez internet?


Tak.

Nie musisz w tym celu wyrabiac OV-chipkaart .
 
 
lena.a 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 77
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 6:31 pm   Re: Tańsze podróżowanie pociągiem.

Kalif napisał/a:
Witam.
Jestem miesiąc w Holandii i postanowiłem zobaczyć się z dziewczyną w Arnhem (teraz jestem w Eindhoven). Jednak ceny pociągów mnie zabiły - za całą podróż zapłacę (w dwie strony) około 50 euro... Widziałem, że są jakieś zniżki czy coś, ale jako, że jestem tak krótki okres czasu tutaj to ciężko mi się z tym ogarnąć.
Może jest jakaś tańsza alternatywa dla pociągu o której nie wiem?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo spotkanie się zbliża :D


Są też jakieś karty np. w sklepie HEMA Trein Dagretour za 17,50 do jednego miasta, albo NS Dagkaart gdzie można jechać do kilku miejsc. Ja jeszcze z tego nie korzystałam więc może ktoś inny coś doradzi
_________________
http://humanitarni.pl/#
 
 
pro_myk5 
Poczatkujacy
pro_myk5

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 49
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 9:20 pm   Re: Tańsze podróżowanie pociągiem.

Kalif napisał/a:
Witam.
Jestem miesiąc w Holandii i postanowiłem zobaczyć się z dziewczyną w Arnhem (teraz jestem w Eindhoven). Jednak ceny pociągów mnie zabiły - za całą podróż zapłacę (w dwie strony) około 50 euro... Widziałem, że są jakieś zniżki czy coś, ale jako, że jestem tak krótki okres czasu tutaj to ciężko mi się z tym ogarnąć.
Może jest jakaś tańsza alternatywa dla pociągu o której nie wiem?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo spotkanie się zbliża :D


Wygląda, że w Hemie mają teraz tańszą ofertę:

https://tickets.hema.nl/ticket/683/trein-dagretour-hema-pocketfotoboekje?utm_source=tt&utm_medium=affiliate&utm_campaign=Treinreiziger.nl&utm_content=12_Deeplink_linkgenerator_&utm_term=27096
 
 
KibolekLP 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 06, 2017 5:10 pm   

Siema! Od niedawna również znajduję się na terenie Holandii i również mam pytanie co do transportu kolejowego.Czy aby kupić tą kartę NS Dagkaart by móc jeździć przez cały dzień po Holandii to muszę ją zakupić przez internet? Czy np na stacji kolejowej również ją dostane? Są nadal te promocje w Albercie Heinie, Hema ? Nadal są te promocje w sklepach? Niech odpisze dobra dusza krótko,zwięźle i na temat,bo czas mnie z tym zakłopotaniem goni, a nie chce płacić za transport Bóg wie ile,bo na pieniądzach nie śpię :-)
 
 
nawyjeździe
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2017
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 8:53 pm   

Dzień dobry.Mam prośbę o wytłumaczenie jak działają zniżki z kartą dal voordeel.Kupiłem abonament roczny i mam 40% zniżki na przejazdy poza godzinami szczytu i to ogarniam - odbijam się na stacji,wybijam w miejscu docelowym i pobiera mi z karty wolne środki ( przetestowałem i wszystko działa) ale według opisu na zniżce mogą podróżować ze mną trzy dodatkowe osoby i tu pytanie-jak im kupić zniżkowe bilety? czy mam się odbić kartą kilka razy(tyle ile osób) i potem wybić w taki sam sposób? czy inaczej to działa? Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Maj 10, 2018 9:54 pm   

nawyjeździe,
Na tej stronie nic nie znalazles

https://www.ns.nl/reisinf...medium=referral
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group