NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pacjentka się broniła, ale i tak dokonano eutanazji. Lekarka
Autor Wiadomość
Siupa
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 9
Wysłany: Pią Lip 27, 2018 3:39 pm   Pacjentka się broniła, ale i tak dokonano eutanazji. Lekarka

Chcialbym poruszyc ten temat..bo na stronie owych wiadomosci dodajac swoja opinie z racji ze ma sie tam ograniczone do maksa pole manewru chcialbym Was zapytac co o tym ogolnie sadzicie...szczegolnie po tym artykule...skoro cywilizowany swiat domaga sie zniesienia a zarazem zniosl kare smierci wiec czym nazwac takowe postepowanie...czemu ma to sluzyc...czekam na opinie i wierze ze utworzy sie ciekawy temat...pozdrawiam
 
 
ewelinahh19
Nieśmiały użytkownik
ewelinahh19

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 62
Wysłany: Pią Lip 27, 2018 5:27 pm   

Uważam, że prawo do eutanazji powinien mieć każdy nieuleczalnie chory, bardzo cierpiący człowiek. Ten artykuł mnie jednak bardzo zszokował, to nie była eutanazja tylko morderstwo moim zdaniem...
 
 
Siupa
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 9
Wysłany: Sob Lip 28, 2018 2:01 pm   

a moim zdaniem nie...wiele osob na swiecie cierpi i marzy nie raz o szybkiej smierci...ale czy w taki sposob..podswiadomie wiedzac ze zostanie im to dane...raczej owa praktyka mi sie kojarzy z egzekucja..wiem trudny temat..ale uwazam skoro swiat walczy by zaprzestano stosowac kare smierci wiec czemu nie zwroca uwage na te male panstwo ktore i tu nie boje sie nazwac morduje obywateli bo cos tam podpisali i wyrazili zgode...bo bol to powod do smierci by im zadano..dlatego chcialbym by owa praktyke tutaj zaprzestano...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group