NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Czw Lut 14, 2019 7:50 pm
Mandat za parkowanie
Autor Wiadomość
Merlin23
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 4:54 pm   Mandat za parkowanie

Witam, dostałem mandat za parkowanie w Holandii, minęło 2 tygodnie nie przyszło żadne pismo. Zastanawiam się czy czekać dalej. Wstawiam zdjęcie mandatu bo możliwe że to ja nie dostrzegam numeru konta na które mogę przelac pieniądze. Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi. Proszę także o nieodsylanie mnie do podobnych tematów ponieważ jak sądzę na moim mandacie nie ma numeru konta na które mogę przelać pieniądze.
Autorom postów typu naucz się parkowac pokazuje środkowego palca.

 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 5:42 pm   

Merlin23,
Nie dostaniesz zadnego innego listu ,to jest mandat za brak oplaty za miejsce na parkingu ..no i miales czas na zaplacenie 8 dni


Merlin23 napisał/a:
Proszę także o nieodsylanie mnie do podobnych tematów ponieważ jak sądzę na moim mandacie nie ma numeru konta na które mogę przelać pieniądze.


Bylo na forum ...patrz w link, tam masz wytlumaczone jak to zrobic

http://www.niedziela.nl/f...ic.php?t=106584


ps.Nie wiem czy istnieje mozliwosc zaplacenia tego mandatu z Polski
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Lut 14, 2019 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Merlin23
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 5:55 pm   

Dzięki za odpowiedz
Problem w tym, że tego samego dnia wyjechałem z nl. W tamtym temacie nie jest nic wyjaśnione, ja na swoim mandacie nie mam numeru konta, na które mógłbym przelać pieniądze.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 6:23 pm   

Merlin23,

Bo tam numeru konta nie znajdziesz, wpisujesz caly aanslagnumer zaczyna sie od liczb 190126....

oraz swoje numery rejestracyjne auta i nazwe gemeente.
Tak jak napisalam wyzej , to dziala tylko na terenie Holandii .
 
 
Merlin23
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 6:31 pm   

Czyli w Polsce tego nie zapłacę? Czy mam rozumieć że aanslag nr to jest numer konta?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 6:56 pm   

Merlin23,

Wyglada, ze trudno to zaplacic z Polski ,ale ktos pisal tu na forum ,ze
otrzymal mandat na polski adres, ale jak bedzie w twoim przypadku ,trudno mi powiedziec.

Najgorsze jest to, ze w razie jak wrocisz do Holandi ,zahaczysz o jakas kontrole drogowa ,to od razu wyjdzie gdyz mandat jest wklepany na amen w tutejszy system .


edit.

wigru napisał/a:
Zaloguj się do CJIB i tam nawet możesz i-Dealem zapłacić.



http://www.niedziela.nl/f...p=321191#321191
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Czw Lut 14, 2019 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Merlin23
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 7:02 pm   

Wiesz ja wcale nie chce się uchylac od tego mandatu, tyle że do Holandii w najbliższym czasie nie wracam. No nic zobaczę jak to będzie. Tak czy siak wielkie dzieki za pomoc.
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Czw Lut 14, 2019 10:43 pm   

Cytat:
Wanneer u in de gemeente Waalwijk een naheffingsaanslag is opgelegd, kunt u deze op twee manieren betalen:

U kunt online uw naheffing betalen
U kunt wachten tot u bericht krijgt van het invorderingskantoor
Online kunt u betalen vanaf een dag na oplegging tot twee weken na oplegging van de naheffingsaanslag. Dit kan gemakkelijk met iDEAL via ons digitaal loket. Wanneer u betaald heeft ontvangt u geen acceptgiro meer.
Indien u de naheffing niet eerder betaald heeft, zal de kentekenhouder na ongeveer 3 weken een brief met factuur ontvangen van het invorderingskantoor Tobias Beheer. Tobias Beheer incasseert voor de gemeente Waalwijk de naheffingsaanslagen.

Voor duplicaten van naheffingen en of andere incassovraagstukken kunt u contact opnemen met Tobias Beheer:

Tobias Beheer BV
Postbus 96
3940 AB Doorn
0343-431079
www.tobias-beheer.nl

Aankondigingen van Beschikking (de zogenaamde Mulderfeiten) kunt u niet online betalen. Deze worden geïncasseerd door het Centraal Justitieel Incasso Bureau. Bovenaan op de bon welke u achter uw voorruit heeft ontvangen staat dan: Aankondiging van Beschikking.

A nie lepiej skontaktować się z tym incassobureau i zapytac o możliwość zapłacenia tego mandatu?
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Mar 04, 2019 5:10 pm   

dreamkhat
Cytat:
Witam
Tak jak w temacie dostałem tylko infoamcje na jakiejś kartce z Gemeente, że mam mandat za złe parkowanie na "miejscu dla inwalidów " :119: ale nie było żadnego mandatu ani nic, auto jest od pośrednika pracy, nie znam się na załatwianiu spraw w Holandii bo za krótko tutaj przebywam. Prosze o pokierwanie i jakieś informacje. Nie wiem jak do tego doszło że nie zauważyłem znaku , nadmienię iż rezygnuję z izenbiura, nie chce ich jeszcze informować ( jak wiadomo różnie się trafia), a nie chce mieć później jakich kolwiek przykrości. Czy można samemu zapłacić, czy czekać lepiej i biro dostanie informacje, albo jak sprawdzić wysokość mandatu i do kiedy mam zapłacić czy ew. biuro co jest istotą postu także.
Dziękuję z góry za pomoc :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group