NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Teslą do Polski po odebraniu jej w Tilburgu
Autor Wiadomość
Laserdent
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 22, 2019 4:32 pm   Teslą do Polski po odebraniu jej w Tilburgu

Witam Wszystkich
Mam do odebrania nową teslę w Tilburgu.
Czy ktoś może wie czy istnieje możliwość otrzymania tablic rejestracyjnych zjazdowych czy wyjazdowych bym mógł nią wrócić do Polski nie korzystając z lawety.
Jest to auto nowe więc wcześniejsze wypowiedzi dotyczące aut używanych mogą się tu nie sprawdzić.
Proszę o pomoc tych co może coś pewnego wiedzą
Wojtek
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Mar 22, 2019 11:22 pm   

Laserdent,
Cytat:
Mam do odebrania nową teslę w Tilburgu.



Na stronie Tesla pisze
W przypadku zakupu nowego samochodu,wszelkie formalnosci sa załatwiane przez pracownika/ow salonu.

https://www.tesla.com/nl_...#receive-my-vin
 
 
Laserdent
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 03, 2019 3:10 pm   

Nie pomogłaś. Tesla nie radzi sobie z wydawaniem samochodów .Poza podpisaniem dokumentów pracownik tesli zna jedynie czasami angielski by mówić przepraszam i to cała jego rola przy wydawaniu auta .Pytałem o realia, ale dzięki za jakikolwiek oddźwięk bo widzę że strona jakby straciła popularność.... jak gadu gadu w Polsce :039:
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:42 pm   

Laserdent napisał/a:
pracownik tesli zna jedynie czasami angielski by mówić przepraszam



To jakas dzika i niedouczona ta Holandia, o ktorej piszesz. Nigdy nie podejrzewalabym salonu TESLI o zatrudniane takich glabow, ktorzy ledwo co dukaja w jezyku angielskim, byc moze gdzies indziej, ale nie w Holandii ...gdzie dzieci juz od malego ,ucza sie kilku jezykow .

Nie do wiary .Ja idac tu do sklepu, nawet na ''wypierdowie'', porozmawiam po angielsku z kazda zatrudniona tam osoba ....a tu patrz pan, SALON TESLI jakby nie bylo, bardzo drogich aut, zatrudnia takich oslow?! :043:

PS
Skoro ja nie pomoglam , to moze ty pomoz .Napisz a moze nawet sie pochwal jak zalatwiles odbior i jak albo'' po jakiemu '' sie w takim razie dogadales ?
Czy zjechales do Polski na kolach wlasnej tesli, czy jednak laweta. Przyda sie tym, ktorzy tu przybeda w podobnej sprawie.

Pozdrawiam .
 
 
darkis 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Wiek: 52
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 360
Skąd: Venlo-Nijmegen
Wysłany: Sob Kwi 06, 2019 10:22 pm   

cos mi tutaj nie gra ..

Kupujac calkowicie nowy samochod w Holandi , kupujesz go w kwocie netto , czyli bez VAT i bez BPM( ale Tesla jest 100% elektro) wiec nie ma BPM...
Ale koniecznym warunkiem aby kupic bez vat jest to ze samochod nie moze jechac na kolach tylko i wylacznie na lawecie!
Meldujesz sie w Polsce z autem i placisz Vat..i tam dostajesz rejstracje...no chyba ze diler w Holandi najpierw zarejstruje auto na siebie i od razu Ci sprzeda , wiec wtedy masz jednak holenderski vat..21% zamiast Polskiego 23%.
No i cos mi tutaj nie za bardzo podchodzi ze w Holandi nie mowi sprzedawca po Angielsku..
Prawie nie mozliwe
_________________
www.stalgorzow.pl
 
 
polish92guy 
Poczatkujacy
polish92guy

Dołączył: 20 Kwi 2019
Posty: 6
Wysłany: Sob Kwi 20, 2019 2:35 pm   

To chyba założyciel posta ma problem z komunikacją.
Zwiedziłem każdą Tesle w Tilburgu i każdy jeden tam mówi po angielsku a co dopiero przy zakupie auta ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group