NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzucanie jedzenia przez okno
Autor Wiadomość
rjj
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 04, 2019 1:44 pm   Rzucanie jedzenia przez okno

Witam, mam problem z sąsiadem, mieszka nade mną i dokarmia gołębie u siebie na parapecie. Rzuca im różne jedzenie i wszystko spada na moje parapety i okna, całe parapety mamy brudne. Mam pytanie czy orientuje się ktoś gdzie można zgłosić takiego sąsiada? Próbowałem w spółdzielni ale narazie cisza , a on cały czas dokarmia ptaki i nie reaguje na moje prośby. Jest to stary Holender I myśli że wszystko mu wolno.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Lip 04, 2019 3:15 pm   

rjj, A z kad wiesz co on mysli ? Ma prawo dokarmiac ptaki jak ma na to ochote , nie jest to zabronione prawem . Druga strona medalu to to ze ty masz "zasmiecone "parapety . Poza rozmowa znim i zglaszaniem tego do spoldzielni nic z tym nie zrobisz . Wiec zglaszaj czesciej do spoldzielni az ta przyjdzie na kontrole i rozmowe z sasiadem .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
rjj
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 04, 2019 5:32 pm   

baileys napisał/a:
rjj, A z kad wiesz co on mysli ? Ma prawo dokarmiac ptaki jak ma na to ochote , nie jest to zabronione prawem . Druga strona medalu to to ze ty masz "zasmiecone "parapety . Poza rozmowa znim i zglaszaniem tego do spoldzielni nic z tym nie zrobisz . Wiec zglaszaj czesciej do spoldzielni az ta przyjdzie na kontrole i rozmowe z sasiadem .


Dzięki za odpowiedź, ale raczej nie ma prawa dokarmiać ptaków jak ma ochote bo jest regulamin I jest zakaz wyrzucania przez okno jedzenia , wysyłałem już zdjęcia do spółdzielni ale oni nic nie robią z tym . Ciekawe po jakim czasie taką kontrolę mogą wysłać, dzisiaj znowu do nich pisałem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group