NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno samochodu a czas wyrejestrowania
Autor Wiadomość
Dwdss
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw Lip 25, 2019 11:45 pm   Kupno samochodu a czas wyrejestrowania

Witam
Szukalem informacji na ten temat w innych postach, jednak niczego nie udalo mi się znaleźć.
Procedury kupna, wyrejestrowania oraz zarejestrowania na zjazdowki samochodu wydają mi się być jasne, ale jak wygląda sytuacja z czasem jesli chodzi o punkt 2 i 3? Kupuję samochód na NL blachach i muszę udać się do RDW z zoltymi blachami w celu wyrejestrowania i uzyskania bialych zjazdowek. Mogę od momentu kupna do momentu udania się do RDW jezdzic na orginalnych tablicach, a jezeli tak to przez jaki okres czasu?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lip 26, 2019 7:49 pm   

Dwdss napisał/a:
Mogę od momentu kupna do momentu udania się do RDW jezdzic na orginalnych tablicach,


Auto poruszajace sie po holenderskich drogach musi posiadac ubezpieczenie i oplacony podatek drogowy - z chwila zmiany wlasciciela traci je ,a to oznacza, ze takim autem nie mozesz juz jezdzic.
Wiec radze ci i to jak najszybciej je przerejstrowac na siebie , bo mozesz miec powazny problem z wykupieniem tablic zjazdowych w RDW..

Kazdy sprzedany, czy kupiony pojazd, automatycznie z dniem /w dniu sprzedazy odnotowany jest w systemie RDW .
 
 
Dwdss
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 26, 2019 11:55 pm   

Panicelinka napisał/a:
Dwdss napisał/a:
Mogę od momentu kupna do momentu udania się do RDW jezdzic na orginalnych tablicach,


Auto poruszajace sie po holenderskich drogach musi posiadac ubezpieczenie i oplacony podatek drogowy - z chwila zmiany wlasciciela traci je ,a to oznacza, ze takim autem nie mozesz juz jezdzic.
Wiec radze ci i to jak najszybciej je przerejstrowac na siebie , bo mozesz miec powazny problem z wykupieniem tablic zjazdowych w RDW..

Kazdy sprzedany, czy kupiony pojazd, automatycznie z dniem /w dniu sprzedazy odnotowany jest w systemie RDW .

Aha czyli jeżdżę na własne ryzyko i zdecydowana większość od razu po kupnie udaje się (wlasnym transportem) do RDW, tak?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group