NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na niepełny etat + druga praca ( 2 umowy)
Autor Wiadomość
EwaMark
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 11:06 am   Praca na niepełny etat + druga praca ( 2 umowy)

Hej, mam pytanie dotyczące pracy u dwóch pracodawcow. W przeciągu kilku dni dostanę kontakt ( faza c) przechodząc bezpośrednio do firmy ( wcześniej pracowałam przez agencję) niestety kontakt który dostanę będzie obejmował tylko 32 godziny w tygodniu . Dla mnie to stanowczo za mało więc chciałabym chodzić na jeden dzień ( soboty , stawka 130%) do pracy w innej firmie ( faza a)
Suma godzin przepracowanych w ciągu tygodnia to 32 godziny ( kontakt) + 7 godzin ( faza a)
Czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Sobote chce traktować tylko jako pracę dorywcza ( ok 3 soboty w miesiacu) czy z racji pracy u drugiego pracodawcy będę miała odciągnięty większy podatek? ( w pierwszej czy w drugiej pracy ?) Bardzo prosze o porade osoby ktore sa bardziej rozeznane w tym temacie::) dziękuję
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 3:50 pm   

temat z forum

http://www.forum.niedziel...er=asc&start=15
 
 
EwaMark
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 5:56 pm   

Dzięki , czytałam, ale to post sprzed 9 lat , moglo się wiele zmienić, poza tym u mnie to kontrakt + faza a , nie wiem czy w tym wypadku nie ma innego rozliczenia. Ale dzięki;)
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 11:10 pm   

EwaMark napisał/a:
czy z racji pracy u drugiego pracodawcy będę miała odciągnięty większy podatek?
Tak . MAjac 2 pracodawcow/dwa dochody w jednym zaznaczasz ze chcesz znizke podatkowa a u durgiego ( gdzie masz mniejsze dochody ) zaznaczasz ze nie chcesz znizki podatkowej . JEzeli tego nie zrobisz to prawdopodobienstwo jest bardzo duze ze na koniec roku bedziesz musial doplacic do U podatkowego . Tu chodzi o wysokosc dochodow w danym roku a nie od tego ze bedziesz mial faze a ,b czy c .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
EwaMark
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: Pią Lip 26, 2019 9:49 am   

pytałam w pracy o nadgodziny i prace dodatkowa , wychodzi ok 42% podatku w jednym i drugim przypadku. Wszystko już jasne ale , zostawiam wątek, może komuś się przydadzą te informacje.
 
 
Maczamp95
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 14
Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 5:13 pm   

Dołączam się do pytania bo dostałem ofertę na drugi kontrakt w pracy weekendowej, tylko że w 1 pracuje już 40h, jeśli jest 22 brutto to ile na rękę wyjdzie bez ulgi ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group