NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję pilnie pomocy
Autor Wiadomość
firemike

Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 0
Wysłany: Pią Lut 07, 2020 5:23 pm   Potrzebuję pilnie pomocy

Witajcie, potrzebuję pomocy bo kolega wysłał mi pieniądze z konta w Holandi mianowicie z rabo banku i już 7 dni roboczych minęło a ja na swoim koncie w Polsce nic nie mam, a muszę oddać te pieniądze. On wysłał mi potwierdzenie przelewu kasy ale myślę, że to nie to i teraz mam do Was prośbę czy ktoś z Was mógłby pokazać tu na forum bądź na pw jak powinno wyglądać potwierdzenie wysłania kasy z rabo banku do Polski, dane poufne możecie zakreślić mi chodzi o to ja to powinno wyglądać. Dziękuję z góry wszystkim

[ Dodano: Sob Lut 08, 2020 2:13 pm ]
Witam, nikt nic nie pomoże w tej sprawie?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Lut 08, 2020 3:06 pm   

firemike,
firemike napisał/a:
z rabo banku i już 7 dni roboczych minęło a ja na swoim koncie w Polsce nic nie mam,


Pieniadze wyslane z Rabobank NL w dni robocze , sa na koncie odbiorcy w PL nastepnego dnia,
do godz12
wiem, bo zdarza mi sie robic przelewy na polskie konto i to akurat z tego banku .

Powiedz koledze zeby sprawdzil ,czy przelew ''poszedl'' na wlasciwy numer, a potem moze niech ci pokaze numer konta na ktory zostaly pieniadze przelane.

zerknij na ten film pogladowy, bedziesz widziala jak mniej wiecej wyglada strona i potwierdzenie przelania pieniedzy .

https://www.youtube.com/watch?v=D3uI4vq3wyE
 
 
firemike

Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 0
Wysłany: Sob Lut 08, 2020 9:51 pm   

Dziękuję
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group