NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Pią Maj 15, 2020 7:20 pm
Wyjazd do pracy w NL w czasie koronawirus. Czy się opłaca?
Autor Wiadomość
Dudek86
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 2
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 10:03 pm   Wyjazd do pracy w NL w czasie koronawirus. Czy się opłaca?

Mam parę ofert pracy żeby wyjechać. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz sytuacja w NL w czasach koronawirus
 
 
Bonzo90 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 2:08 pm   

Podbijam pytanie, mam plan wyjechać na parę miesięcy przez agencję na wykładanie towaru, ale jak wygląda obecnie sytuacja z tego typu pracą czy życiem i dojazdami na agencyjnych mieszkaniach?
Fajnie by było jakby się ktoś wypowiedział albo coś doradził!
Pzdr :039:
Ostatnio zmieniony przez Bonzo90 Pon Kwi 27, 2020 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek1992pl 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 8
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 7:57 pm   

Zależy czego oczekujecie po przybyciu tutaj. Praca jest ale głównie w ogrodnictwie(róznego rodzaju plewienia) czy też magazyny tylko specjalizujące się w żywności. Osobiście pracowałem w firmie spedycyjnej wysyłającej towar na całą europe z zatrudnionych około 400-500 osób zostało zaledwie 100 którzy byli na kontraktach a reszta jest mile widziana gdy minie okres kwarantanny i inne kraje otworzą się . Z tego co się orientuje po znajomych dużo większych firm obecnie pracuje na minimalnych obrotach czekając aż sytuacja się uspokoi. Wszystkie porządniejsze agencje pracy(typowo holenderskie) zapraszają na rozmowy zaraz po kwarantannie więc jeżeli wam nie pali się grunt pod nogami polecam również poczekać do końca maja bo zakładam że pracy będzie wtedy aż nadmiar.
 
 
Dudek86
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 29, 2020 10:21 pm   

Dziękuję za odpowiedź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group