NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Mar 04, 2013 9:54 pm
problem z autem na gaz
Autor Wiadomość
Beny83 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: Breda
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 9:04 pm   problem z autem na gaz

nie wiem czy odpowiedni dział, ale tu zamieszczę
a więc wczoraj zatankowałem gaz do auta, jetta i auto chodzi na gazie bardzo dziwnie, na benzynie no problemo no ale cena za benzyne 1,5euro odpada, wczesniej bez problemow na gazie chodzila, wszystkie tyd. temu filtry,oleje, plyny i nie tylko wymienione, zreszta zrobiony w Pl przeglad i wymiana czesci jakies propozycje ?
 
 
 
Abedin 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 29
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 9:15 pm   

Tankuje gaz w NL od dawna i to raczej w PL trafiają się problemy z gazem. Problem mogą mieć te osoby które mają zawór pod zderzakiem skierowany w dół . W polsce i niemczech daje sie zatankować ale w holandi węże wechodzą z pistoletu na wprost i robi sie mały problem . Przy okazji zapytam jak to jest w belgii jaka końcówka i jak jest ze stacjami , może ktos podpowiedzieć ?
 
 
 
kaczyniak
Gaduła

Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 11:05 pm   

1. W Belgii sa inne koncowki niz w Holandii (mozna dokupic na stacjach paliw, chyba 20 ojro) gaz jmozna kupic bez wiekszego problemu, ceny podobne...
2. Tez ostatnio tak mialem, przyjechalem z Polski do Holandii i nie chcial chodzic na gazie, a na benzynie dobrze, pozniej juz na benzynie tez lipa byla, pojechalem tu do mechanika... podpial do komputera i pokazalo ze jest uszkodzona sonda lamda... i od tego trzeba zaczac... wymienil ja i na bezynie bardzo dobrze na gazie dalej lipa... ale to juz tylko kwestia regulacji byla... a tu nie mogl sie podpiac do polskiej instalacji...
no to tyle, pozdrawiam jezdzacych na GAZ-ie, tylko nie podwojnym...:D tutaj taniej niz w Polsce...hehe
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 1:25 pm   Re: problem z autem na gaz

Beny83 napisał/a:
nie wiem czy odpowiedni dział, ale tu zamieszczę
a więc wczoraj zatankowałem gaz do auta, jetta i auto chodzi na gazie bardzo dziwnie, na benzynie no problemo no ale cena za benzyne 1,5euro odpada, wczesniej bez problemow na gazie chodzila, wszystkie tyd. temu filtry,oleje, plyny i nie tylko wymienione, zreszta zrobiony w Pl przeglad i wymiana czesci jakies propozycje ?


jedz do PL i niech sprawdza w komputerze ustawienia. Problem bedzie rozwiazany. Zrob to w PL bo zrobia to lepiej np i koszt podrozy i naprawy bedzie tanszy niz oddanie samochodu na mechanika w NL, ktory i tak nie naprawi ani nie ustawi.
 
 
kaczyniak
Gaduła

Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 138
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:28 pm   

Jak dla mnie to koszt naprawy tutaj napewno sie bardziej kalkuluje niz jazda do PL na gazie, naprawialem tutaj kilka razy samochod, i 2 razy koles powiedzial ze nie musze placic... zszokowalo mnie to troche, no ale co... nie bede sie klucil, ceny oczywiscie troche wyzsze niz w Polsce, ale jesli nic nie zrobi to pieniedzy nie wezmie, a w Polsce zaraz bede wymyslac...
 
 
Beny83 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: Breda
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:27 pm   

zna ktoś mechanika od gazu okolice Bredy ?
 
 
 
autoclean 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 33
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:53 pm   gaz

mysle ze moge pomoc 06-27502195
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group