NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
larex
Autor Wiadomość
jopik 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 30, 2008 7:41 pm   larex

witam mam pytanie czy ma ktos jakies informacje na temat tej firmy z gory dziekuje
 
 
Misimovic 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 93
Skąd: Europa
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 8:57 am   

Witam. Ja pracuje przez to biuro od 2006r. Co konkretnie Cie interesuje?
 
 
piterpolska 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:20 pm   

witam

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 9:22 pm ]
witam mysimovic gosc chce informacji na temat tego biura a nie ty pytasz o co chodzi

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 9:32 pm ]
witam jopik odradzam tobie to biuro.po pierwsze dyskryminuja nas polakow .zalatwiaja dla nas najgorsze kwatery przy czym dla niemcow maja luksusy .po drogie za te dziury trzeba placic.jerzeli sie pomyla z kasa to czeka cie dluga droga zeby ja odzyskac .zeby sie zkontaktowac z biurem to trzeba miec stalowe nerwy.a ten gosc pracuje i nie ma problemow bo zaproponowali nagrody za zwerbowanie jak najwiekszej ilosci pracownikow.tagze zastanow sie nad tym biurem.sa lepsze .
 
 
jopik 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:37 pm   

dzieki piter za pomoc masz racje jezeli jest taka dyskryminacja to ja dziekuje im za oferte pozdro widac ze jestes polakiem.
 
 
piterpolska 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:41 pm   

ok.nie ma za co polecam sie na przyszlosc

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 9:42 pm ]
ps.powiadom znajomych
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:58 pm   

piterpolska, Co ty piszesz Ludzi, mój kolega pracuje dla Larex, i mieszka razem z Niemcami, i ma się całkiem nieźle

piterpolska napisał/a:
po drogie za te dziury trzeba placic.


Za mieszkanie nie płaci, zjazd ma co 6 tygodni

A z innej beczki, w jednym biurze jeden będzie miał gorzej, drogi lepiej,


...Ja osobiście polecam Larex-Deventer (Ja rozmiawiałem dzwoniąc do tego biuraz Panią, a nie z gościem :) )
 
 
 
piterpolska 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 10:09 pm   

sory ohmin ale gdzie masz napisane ze kontaktujesz sie z gosciem

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:11 pm ]
to jeden z nielicznych wyjatek bo wiekszosc ma problemy

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:13 pm ]
po drugie czytaj dokladnie posty a potem sie wypowiadaj

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:15 pm ]
po drugie skoro nie pracujesz w tym biuze to sie nie wypowiadaj

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:18 pm ]
a po drogie to pracowalem tam ponad poltora roku wiec wiem wiecej jak ty

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:19 pm ]
a za kwatery to nie placa tylko ci co maja nadgodziny o ile je maja

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:20 pm ]
a reszta placi

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 10:22 pm ]
i nie polecaj skoro masz informacje tylko od kolegi
Ostatnio zmieniony przez piterpolska Pią Paź 31, 2008 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misimovic 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 93
Skąd: Europa
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 8:44 am   

Cytat:
witam mysimovic gosc chce informacji na temat tego biura a nie ty pytasz o co chodzi

piterpolska, zwracasz komuś uwagę żeby czytał dokładnie posty a sam błędnie interpretujesz to, co przeczytałeś!! Pytałem, co konkretnie chciał wiedzieć.

Cytat:
witam jopik odradzam tobie to biuro.po pierwsze dyskryminuja nas polakow .zalatwiaja dla nas najgorsze kwatery przy czym dla niemcow maja luksusy


Gdzie widziałeś takie luksusy? Mieszkałem parę razy z Niemcami i jakoś tych luksusów nie doświadczyłem.

Cytat:
po drogie za te dziury trzeba placic


Pokarz takie biuro, które nie pobiera opłat za mieszkanie.

Cytat:
jerzeli sie pomyla z kasa to czeka cie dluga droga zeby ja odzyskac


Jeżeli były jakieś pomyłki to były korygowane z następna wypłatą.

Cytat:
zeby sie zkontaktowac z biurem to trzeba miec stalowe nerwy


Do biura zawsze się dodzwonisz. Tylko problemem pewnie był język obcy, bo z ojczystym też masz problemy.

Cytat:
a ten gosc pracuje i nie ma problemow bo zaproponowali nagrody za zwerbowanie jak najwiekszej ilosci pracownikow


Nigdy nie werbowałem ludzi dla tego biura!!!! A z twoich wypowiedzi widać, że jesteś kolejnym sfrustrowanym Polakiem, który nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji i uważa, że jak przyjechał do Holandii bez znajomości języka i jakichkolwiek kwalifikacji zawodowych to należy mu się extra praca, mieszkanie itp.
Ostatnio zmieniony przez Misimovic Sob Lis 01, 2008 9:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
piterpolska 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 2:05 pm   

po pierwsze nie sfrustrowany po drugie znajacy jezyk i po trzecie z kwalifikacjami bo w tej chwili pracuje na kontrakcie z firma .wiec nie potrzeba mi zadnego posrednika.poniewaz firma zrezygnowala z larexu ze wzgledu na mieszkanie .
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 3:55 pm   

piterpolska, Ktoś zapytał o poradę o ty od razu "nie polecam", Skoro Tobie nie wyszło, może komuś innemu, bardziej zaradnemu się uda.

W każdym biurze jeden ma lepiej, inny gorzej, a wypisałeś tylko te złe strony, zastanów się,

Co do kolegi, który pracuje dla Larex'u, pracuje 14 k odemnie, w przeciwieństwie do Ciebie, zastanowi się zanim coś powie, A on nie narzeka.

Co do telefonów, dzwoniłem kilkanaście razy do nich bez żadnych problemów z polączeniem...pzdr
 
 
 
jekdaniels 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 5:51 pm   

siema to co opisuje piterpolska jest to szczera prawda ma facet racje nie ma co ukrywac .po co sie klucic .ohmin moze twoj kolega jest wyjatkiem.ja pracowalem przez to biuro i wiem jak jest.pewnie mieszka w mieszkaniu larexu a nie po roznych pensjonatach.wdaje mi sie ze nie powinienes pisac ze ten gosc nie jest zaradny skoro przeszedl na kontrakt.potrafi sobie poradzic.ja tez pzeszedlem na kontrak poniewaz szef mial dosc moich przeprowadzek . :039:

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 2:15 am ]
a tak na marginesie to wedluk prawa holenderskiego(ABU)(CAO).to dla kazdego pracownika przypada 10m2.jezeli byli by zetelna firma to starali by sie tego dotrzymac jednagrze tak nie jest.dostaje sie pokoj 2 na4 dla dwoch .wkoncu ktos sie odezwal i opisal.nie polecam tego biura.nie jest tak slodko jak opisuja ohmin i misimovic.pozdro :038: piterpolska
 
 
Misimovic 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 93
Skąd: Europa
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 8:51 am   

Cytat:
wkoncu ktos sie odezwal i opisal.nie polecam tego biura.nie jest tak slodko jak opisuja ohmin i misimovic.pozdro :038: piterpolska


jekdaniels, Jesteś drugą osobą, która twierdzi, że napisałem coś, czego faktycznie nie napisałem. Zacytuj moją wypowiedz gdzie opisałem, że w biurze Larex jest tak słodko. Nie twierdzę, że Larex jest idealnym biurem, bo ja też mógłbym wrzucić parę kamyków do ich ogródka. Każdy ma jednak prawo do wypowiadania swojej opinii a piterpolska w swoim poście przeszedł do” zmasowanego ataku” na ohmina i moją osobę negując wszystko, co napisaliśmy. Jak napisał piterpolska pracował 1, 5 roku to dlaczego dopiero po takim czasie napisał, że dzieje się źle? I dlaczego jest tak, że swoje niezadowolenie i problemy opisuje się na forum a nic się nie robi żeby to zmienić? Powołujesz się na przepisy (ABU)(CAO), jeżeli ktoś je łamie to jest przecież instytucja, która zajmuje się przestrzeganiem tych przepisów i można zgłosić nieprawidłowości, aby w przyszłości przykładowy X czy Y nie musiał się borykać z podobnymi problemami. Jesteście na kontraktach OK. fajnie że Wam się udało tylko potwierdza się stara reguła „Ja się problemu pozbyłem a inni niech się martwią o siebie” Może czas to zmienić?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Misimovic Nie Lis 02, 2008 9:04 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group