NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pożyczka gotówkowa gdzie . ?
Autor Wiadomość
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 2:17 pm   pożyczka gotówkowa gdzie . ?

Chciałem pożyczyć pewną kwotę - wypełniłem wiele formulaży przez internet , wszędzie oddzwonili, lub odpisali że nie da rady, pomimo kontraktu,meldunku itd..tu w nl.
i teraz pytanko który bank w Pl może coś pożyczyć jeśli osiągam dochody poza krajem, ( meldunek w kraju jest, i konto też ).
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 2:38 pm   

Raczej tylko firmy typu Provident ale o zabojczym oprocentowaniu.

W NL proboj w ABN nazywa sie to Flexibel Credit i dostajesz limit do wykrzostania - masz kase na osobnym subkoncie i mozesz sobie przelac do siebie.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 10:55 pm   

provident to nie, zresztą jak dzwonili z paru różnych firm w nl co się trudnią lennen pożyczaniem pięniędzy gadka leciała po holendersku potem jak co co do czego że narodowość Polska schody się robią, cóż pomimo że płaci się tu podatki,do geemente także za dom śmieci i w ogóle jednak traktowanie mamy gorsze od Turkei i innych... a do ABN podejde
ale i tak sądze że kicha będzie, w Polsce co dzwoniłem jest możliwość kredytu ale jeśli pracuje w państwie które graniczy z Polską, tak mi 2 bankach powiedzieli, a Nl nie graniczy także odpadają :(
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 10:59 pm   

Ja załatwiałem kredyt na auto przez tą firmę: http://dealertotaalconcept.nl/ wymagania:
- kontrakt na czas nieokreślony
- kopia paszportu
- ostanie dwa salarisy
- wyciag z banku/screen shot ze strony banku na ktorym jest pokazane ze wplywa kasa z wyplaty
- kopia kontraktu na mieszkanie
- kopia kontraktu o prace
- wlepka w paszport z IND
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Lis 20, 2008 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 9:36 am   

Jeszcze jedno mi sie przypomnialo - jakies 3-4 miesiace temu chcialem wziac sobie aparat na raty w MM i rat mi nie przyznano. Nie bo nie bo tak.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 9:41 am   

Cytat:
i teraz pytanko który bank w Pl może coś pożyczyć jeśli osiągam dochody poza krajem, ( meldunek w kraju jest, i konto też ).

sprobuj w BPH jezeli masz kontrakt juz ponad rok .
Powodzenia
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 10:49 pm   

dzwoniłem dziś do BPH z ciekawości nie dają nic jak się dochody osiąga poza krajem..
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 9:29 am   

Ja dowiadywalam sie o hipoteczny i bezproblemowo .Warunek kontrakt na czas nieokrelony i musisz pracowaj ponad rok.
Pozdrawiam
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 10:51 am   

Marcin-Moderator;Porównywałes kredyt na auto w róznych zródłach moze?
Korzystniej wziąsc kredyt w tej firmie w której brałes kredyt na auto czy moze lepiej wziąć kredyt w banku gdzie sie ma konto(ABN)?
Jak to jest Twoim zdaniem ?Pozdrawiam Ala
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 10:54 am   

W ABN dali mi smieszny limit (okolo 3 krotnosc miesiecznych wplywow netto) + kredyt byl dosc drogi.

Troche taniej wyszlo biorac kredyt przez w/w brokera - koszt kredytu z ubezpieczeniem od starty pracy i choroby (w takim przypadku firma ubezpieczeniowa bierze an siebie czesc raty) byl +- troche nizszy niz w ABN bez ubezpieczenia.

Calosc skonczylem finalizowac w tym tygodniu, wiec sprawa dosc swieza. Pewno 2 miesiace temu mozna bylo wziac tanszy kredyt bpo teraz mamy kryzys kredytowy.
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Sob Lis 22, 2008 10:57 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group