NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwo pracy - AB Job Service, Graser
Autor Wiadomość
durex_sed_lex 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 6
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 8:08 pm   

przeciez jak pojedziesz do roboty to ci ktos musi powiedziec na miejscu co masz robic a holender raczej polskiego nie zna , koordynator caly czas kolo ciebie stal nie bedzie :-)
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 10:17 pm   

rybsoon napisał/a:
Witam. Mam pytanie. Gdyż wybieram się do pracy właśnie przez to biuro , i mam takie pytanie , co do języka angielskiego ? czy jest on naprawdę wymogiem koniecznym? jeżeli tak to z kim będę się porozumiewał po angielsku ?


Znajomość jakiegoś języka oprócz polskiego jest wymogiem KONIECZNYm jak sie jedzie do pracy za granice - nie daj Boże sie gdzies zgubisz albo zostaniesz napadnięty to jak sie "dogadasz " z policją np ??? ( jak sie nie umie nic wcale to lepiej mieć przy sobie rozmówki w wersji mini )
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Cze 01, 2011 11:22 pm   

Beny.rac,

a po co komu potrzebny w Holandii niderlandzki ,albo angielski ?

a po polsku ,albo na migi to nie laska ... :029:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 12:01 am   

Gochna H napisał/a:
Beny.rac,

a po co komu potrzebny w Holandii niderlandzki ,albo angielski ?

a po polsku ,albo na migi to nie laska ... :029:


Jak to mówią - ręce mnie bolą od gadania...... :043:
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:42 am   

Hera napisał/a:
Gochna H napisał/a:
Beny.rac,

a po co komu potrzebny w Holandii niderlandzki ,albo angielski ?

a po polsku ,albo na migi to nie laska ... :029:


Jak to mówią - ręce mnie bolą od gadania...... :043:


Gochna jedna sytuacja awaryjna i po nocy zacznie sie uczyc jezyka ... :033:

Hera dawno Cie nie było - witam z powrotem ... :083:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
złosnica 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: dolnosląskie
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 5:04 pm   

Witam,
czy ktoś może powiedzieć coś więcej nt. AB Midden Nederland, mam tam jechać, ale jak czytam te wszystkie opinie nt. pracy w holandii, a właściwie posrednictwa, to aż włosy dęba stają:/
Pozdrawiam i bedę wdzięczna za info.
 
 
m444rtuni444 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 4:38 pm   

Witam,
Mam pytanie odnośnie tego czy ktoś z Was był w AB NORD holland (w Assendelft): Praca przy kwiatach â?? BROMELIA- praca w szklarni CORN. BAK ? jeżeli tak proszę o pilny kontakt, gdyż mam propozycję wyjazdu od 1 lipca a mam wątpliwości czytając opinie..Mam 21 lat i proponują mi za lipiec-sierpień 6,67 eu. brutto a za wrzesień 9,08 brutto
Ostatnio zmieniony przez m444rtuni444 Wto Cze 07, 2011 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 5:50 pm   

Witam,

m444rtuni444 napisał/a:
Mam 21 lat i proponują mi za lipiec-sierpień 6,67 eu. brutto a za wrzesień 9,08 brutto


Rozumiem że będziesz miała to na piśmie tak ??? Bo inaczej w stawkę 6,67 euro brutto wierzę ale o 9,08 to chyba zapomnij ( tyle nie maja pracownicy pow 23 lat z 2-3 stażem ... )

Jedna mała dobra rada dla Ciebie zapytaj o cene zakwaterowania na tydz ... :029: bo życzą sobie od 50 czasem nawet do 75 euro za tydz i lepiej wiedzieć wcześniej niż potem być ... :119:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
m444rtuni444 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 6:20 pm   

zadzwonił do mnie koleś z biura z lublina jakieś dwa miesiące temu i podał mi tą ofertę i poźniej wysłał maile tylko jak będzie wyglądać ta praca i gdzie będzie, podał też te stawki, a na piśmie wiadomo że tutaj nic nie będę miała tylko tam się podpisuje umowę już w Holandii... "beny" byłeś może przez te biuro?
 
 
 
adamreal 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 21
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 1:47 pm   

macie jakies świeże informacje o pracy przez biuro ab service..
 
 
 
dymek1 
Poczatkujacy
Damian Stopnica

Wiek: 31
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 12:38 pm   NL

Bylismy z kolega w Kielcach w biurze wyjazd organizowany jest 18 czerwca(sobota), praca zaczyna sie od 20 czerwca przy sortowaniu cebulek kwiatów. Jedzie ktoś może tego dnia?
 
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 8:06 am   

post edytowany

nie umieszczaj na forum postow napisanych duza litera
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 13, 2011 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
redtayfun 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 12:10 pm   

Witam wszystkich. Od kliku dni próbuje dodzwonić się do biura AB Job Service w Kielcach, ale nikt nie odbiera. Zastanawiam się czy oni są tam aż tak zapracowani? A może Kieleckie biuro tak "prężnie" działa? Proszę o informacje kto kontaktował się za pośrednictwem tego biura, lub jeżeli może ma ktoś inny numer byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez redtayfun Wto Cze 14, 2011 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nima83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 16
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 1:56 pm   

post edytowany w calosci wylacz CapsLock
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Cze 15, 2011 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
złosnica 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: dolnosląskie
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 8:34 pm   

wyjechałam przez biuro z Opola, na pakowanie, tutaj jest to AB Midden Nederland, na razie jest ok, pracowałam przy pakowaniu ryb, teraz na piekarni, też pakowanie, warunki mieszkaniowe są w porządku, wypłaty jeszcze nie mam bo czekam na sofi, ale najgorsze już za mną, wiem co i jak i jest ok:)
pozdrawiam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group