NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos pracuje, -ował przez agencję "Timing uitzendte
Autor Wiadomość
guma29 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 9:20 pm   Czy ktos pracuje, -ował przez agencję "Timing uitzendte

Dostałem oferte pracy z Workservice do pracy w Holandii przez agencję Timing uitzendteam B.V. Czy ktos pracuje lub pracował w Holandii za posrednictwem "Timing" ? Jakie wrazenia ? Pytam bo nie wiem co to za agencja, uczciwa czy nie ?
 
 
bigos 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 12
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 9:03 pm   

Co chcialbys wiedziec na temat firmy Timing? Masz jakies konkretniejsze pytania?
 
 
funnyhornet 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 10:24 am   

Witam! Pracowałam dla Timingu.Jak dla mnie jak najbardziej ok.Przez rok czasu żadnych problemów,wałków,pieniądze na czas.Kwatery bardzo fajne,mili ludzie.
Pozdrawiam
 
 
stajo7 
Poczatkujacy


Wiek: 36
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Poznań/Eindhoven
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 3:37 pm   

Witam, także wraz z kolegami znalazłem pracę poprzez agencję Workservice, która współpracuje z firmą Timing ;) Praca w Eindhoven w drukarni, mieszkanie i ubezpieczenie załatwione poprzez firmę ;) Chciałbym także się dowiedzieć coś o powyższych firmach. Z góry dziękuję
 
 
 
dondomano
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 7
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 2:45 pm   

Firma w porządku, ale oczywiście uważaj na polskich koordynatorów i na Polaków z którymi będziesz mieszkał. Ja trafiłem na wariatów i było niemiło...
 
 
stajo7 
Poczatkujacy


Wiek: 36
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Poznań/Eindhoven
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:15 pm   

A co masz na myśli koordynatorów i współlokatorów?;) tzn co takiego zrobili nie tak?;] tak się składa, że jadę z 4 kolegami więc bedzie ok;] a wiesz moze czy oni zlaatwiaja mieszkania czy jak to wyglada? ;) chodzi mi czy to sa mieszkanie czy nie wiem np pokoje w jakims hostelu cos?
Ostatnio zmieniony przez stajo7 Sob Cze 21, 2008 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 8:29 am   

czesc Wam mam do Was pytanie czy wiecie kiedy zaczyna się praca w drukarni w Eindhoven ? Bo czekam kiedy to wystartuje :088:
Pozdrawiam :039: http://www.niedziela.nl/f.../smiles/039.gif
http://www.niedziela.nl/f.../smiles/039.gif
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
stajo7 
Poczatkujacy


Wiek: 36
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Poznań/Eindhoven
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 3:24 pm   

No witam, wraz z moimi 4 kolegami także będziemy pracować w drukarni w Eindhoven ;) Z tego co mi mówili z Workservice mamy być 4 lipca o 7 rano w biurze firmy Timing w Hengelo, następnie załatwiają nam nr sofi, podpisujemy umowy i zabierają nas do Eindhoven. 4 lipca to jest piątek więc wydaje mi sie, ze praca bedzie od poniedzialku tj 7 lipca ale nie wiem ... a Tobie co mowili?
 
 
 
SKALA 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 8:29 am   

dondomano napisał/a:
Firma w porządku, ale oczywiście uważaj na polskich koordynatorów i na Polaków z którymi będziesz mieszkał. Ja trafiłem na wariatów i było niemiło...

Firma ok, a co do koordynatorow to nic niemozna sie dowiedziec cz cokolwiek zalatwic.jest taki jeden Gr...chlopina zakapleksiony,dowartosciowuje sie uzywajac podniesionego glosu.jego motto "jak ci cos niepasuje lub sie cos niezgadza to sie pakuj i do polski" :021: :021: :072:
 
 
Fryzjer6666 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 5:28 pm   

Uwaga na regulamin, tzn. śmieszne kary za "nieposprzątane" mieszkanie. Ludzie którzy kontrolują mieszkanie (przynajmniej w moim przypadku) szukają igły w stogu siana. Mieszkanie było czyste, ale dostaliśmy po 50 eur kary, parodia, chyba lepiej rzeczywiście wypier***** do polski :083:
 
 
 
zniechęcony 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 11:09 am   praca dla Timing

mogę tylko potwierdzić w 100%. Zdecydowanie odradzam pracę w Timing. Koordynatorzy Grzegorz i Susan, to ludzie którzy w niczym nie pomogą, a szukają tylko sposobu żeby dowalić karę, zresztą dostają za to premię, więc specjalnie się temu nie dziwię, że im tak na tym zależy. Mieszkać w domku campingowym to można przez kilka dni, a nie przez cały czas, oczywiście obiecują gruszki na wierzbie (o mieszkaniu w willi), ale to tylko dla wyjątkowych szczęściarzy. Opłata za mieszkanie w takim campingu 60 Euro to wg mnie o wiele za dużo. Tyle samo płacą Ci co mieszkają w nim w 3 i w 2 osoby, tyle samo Ci co mieli szczęście dostać willę. Dla tych co mimo to zdecydują się na Timing i campingi radzę przy wprowadzaniu zrobić protokół tego co jest w domku, bo następnego dnia może się okazać że czegoś brakuje. Odradzam też zgodę na prowadzenie samochodu,bo firma może nie oddać pieniędzy za paliwo, za jazdę samochodem jest duże prawdopodobieństwo dostania kolejnych kar, a pieniędzy za wożenie ludzi do pracy się nie przewiduje.
Jednym słowem Timing to JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!
 
 
Krystal 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 7
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 8:13 pm   

Niestety - Zniechęcony ma 100% racji w tym, co pisze... Timing zajmuje się głównie pobieraniem swojego (b. wysokiego) haraczu z pensji każdego, komu pośredniczył w zatrudnieniu, oraz nonsensownymi kontrolami w campingach, w których zakwaterowuje pracowników. Camping mojego chłopaka jest położony w środku lasu, 40 min. jazdy do najbliższego sklepu choćby z aspiryną czy mineralną. Zagrzybiony, zawilgocony, zimny, nieocieplony, ciasny i zdecydowanie nie na pomieszczenie w nim 4 facetów. Pomijam sypialnie z piętrowymi łóżkami 1,5 x 2m czy cztery talerze, cztery szklanki itd. na wyposażeniu. Mojemu chłopakowi (i jego współlokatorom) też już z dziesięć razy obiecywali przeprowadzkę do normalnego domu, do willi, do apartamentu nawet. Dojazd do pracy - godzina, lub - jak teraz ostatnio - dwie w jedną stronę. Przymuszenie posiadającego prawo jazdy do bycia szoferem, kwasy w razie choroby czy urlopu. Całkowita odpowiedzialność za samochód.

W campingach kontrole 1-3 razy w tygodniu, łącznie z zaglądaniem do lodówki, szafek, kibla, kabiny prysznicowej i odpływu, szaf itd. Zakaz palenia w domku. Kary nawet za okruszki.

Brak ubrań roboczych, większość chłopaków pracuje w swoich (Timing miał zapewnić odzież ochronną). Jeśli komuś łaskawie da - to zużyte prawie na maksa buty. Problemy z urlopem, czy z dowiezieniem do lekarza w razie choroby czy wypadku w pracy (mają taki obowiązek).

Reasumując - bardzo odradzam wiązanie się z Timingiem, jeśli ktoś ma możliwość - niech próbuje przez innego pośrednika. Pracownicy niesympatyczni, niektórzy wręcz ordynarni, za 14 miesięcy pracy mojego chłopaka tam jedyne, co zrobili dla nich - to obdarowanie flagami i czapeczką z logo, a wymagania, obostrzenia, haracz i obsługa - straszne.
 
 
skorpen 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 12:43 pm   

Polski pośrednik "Workservice" totalnie zawodzi i szczegóły pracy się nie zgadzają po przyjeździe. Na miejscu koordynatorzy też nic nie załatwiają i jedynie problemy z nimi. Tak na 2, 3 miesiące można przeżyć, żeby się zwrócił wyjazd, ale generalnie nie jest to ciekawa opcja na dłużej. Ci którzy pracują tam dłużej marudzą, że jest w tej firmie coraz gorzej.
 
 
SKALA 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 2:41 pm   

<<komentarz usunięty przez moderastora>>
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JJJJJJAAAAAAAAAKKKKKKKK MILO :026: :043: :036: :035:
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Sob Kwi 04, 2009 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pas 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 3:59 am   

PRACUJE TERAZ CALY CZAS W TIMING-U <komentarz usunięty przez moderatora>>!!!!!! ZAPEWNIAJA DOBRE WARUNKI
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Sob Kwi 04, 2009 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group