NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Paź 25, 2012 3:24 pm
Tennis, Tilburg i okolice...
Autor Wiadomość
hot1981
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 5
  Wysłany: Czw Paź 25, 2012 3:05 pm   Tennis, Tilburg i okolice...

Witam wspólnie z kolegą, szukamy osób grających w tenisa na terenie Tilburga i okolic :-)
Obecnie gramy w Dongen 10 km od Tilburga.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Paź 25, 2012 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 5:25 pm   

W tenisa nie gram, ale polecam w Tilburgu Pelikaan Health Club. Abonament miesieczny ok 50e, sa korty na zewnatrz i w srodku, boisko do squasha, silownia, zajecia grupowe, basen, sauny, jacuzzi, solarka nawet :) . W cenie abonamentu mozna ze wszystkiego korzystac bez ograniczen.
_________________
<cenzura>
 
 
hot1981
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto Gru 11, 2012 7:09 pm   

W Dongen dostępnych jest tam 5 kortów krytych i 3 ze sztuczną trawą, na zewnątrz.
Koszt gry to jedyne 18,65 euro miesięcznie!!! Za tak niską cenę grasz ile chcesz, pod dachem lub na zewnątrz nie dopłacasz za oświetlenie, tak jak to się zdarza u nas w kraju :-P
Jedyny minus to że aby korzystać z pakietu tenis w tej cenie trzeba z Multifitem podpisać kontrakt roczny! Ale warto jest to zrobić, dla porównania godzina grania w hali kosztuje 21 euro, a więc lepiej mieć karnet za 18,65 euro i korzystać bez ograniczeń !!! :-) )) !!! :-) )) !!! :-) ))

Tot slot mag je na een potje intensief tennissen GRATIS gebruik maken van onze luxe sportsauna - darmowa sauna

Zachęcamy również chętnych którzy chcą rozpocząć przygodę z tenisem, służymy radą jeżeli chodzi o sprzęt, możemy udostępnić materiały pomocne w nauce tenisa.
Pierwszą rakietę można zakupić w kringloopie za symboliczną kwotę 2-3 euro, taka rakieta na początek wystarczy w zupełności. Pozostaje zaopatrzyć się w dobre chęci i ruszyć na kort.
 
 
jarzaj 
Poczatkujacy
maly

Wiek: 43
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: rotterdam
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 7:06 pm   

ja bym chetnie pogral ale jestem z rotterdamu. moze jest ktos chetny troche blizej?
 
 
 
hot1981
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 8:47 am   

edytowane
od tego jest serwis ogloszeniowy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 16, 2013 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rowin7
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 02, 2016 8:12 pm   

witam, czy jest ktos w okolicach Monster, Naaldwijk kto gra w tenisa i chciałby z kimś pograć?
 
 
Claudia0101
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 12, 2016 10:13 pm   

A ktos z okolic Hagi sie znajdzie co gra w tenisa ;-)
 
 
kriskros102 
Poczatkujacy
kriskros102

Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 04, 2021 6:09 pm   

Hej,
Jestem z Tilburga i chętnie zagram w Tenisa...
Problem polega na tym ze raz w życiu grałem i było to pare lat temu...
Jeśli jest ktoś kto ma cierpliwość mnie poduczyć to ja jestem Gotowy na lekcje...
Rakietę mam i grywam w Squosha czyli jakieś obycie ze sportem jest wiec może nie będzie tragedii😁😉
Pozdro
Kris
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group