NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Paź 29, 2012 5:23 pm
Firma Kadry Tax z Opola WAŻNE
Autor Wiadomość
nemo82
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
  Wysłany: Pon Paź 29, 2012 5:03 pm   Firma Kadry Tax z Opola WAŻNE

Witam

Mój zwrot z podatku Urząd holenderski przekazał właśnie tej firmie kadry tax z Opola, gdzie rozliczałem się za 2008r. Z "automatu" przelew poszedł na ich konto ( za rok 2011) W obecnej chwili jak wiadomo firmy już nie ma, na ich stronie www telefony, kontakty nie czynne są. Jednym słowem firma się zwinęła lub zmieniła nazwę. Z tego co wiem to nie tylko ja mam taki problem z odzyskanie swoich pieniędzy z konta "firmy" kadry tax.

Pisze tutaj bo może ktoś miał taka sytuację w tym roku. Urząd holenderski umywa ręce. Biuro w którym się rozliczałem za 2011 r już nie wie co robić.

Jeśli ktoś miał podobna sytuację, proszę o pomoc.

Pozdrawiam

[ Dodano: Śro Lis 14, 2012 1:41 pm ]
<B>NAPRAWDĘ NIKT NIE MOŻE MI POMÓC ?</B>
 
 
lena1803
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:30 am   Re: Firma Kadry Tax z Opola WAŻNE

nemo82 napisał/a:
Witam

Mój zwrot z podatku Urząd holenderski przekazał właśnie tej firmie kadry tax z Opola, gdzie rozliczałem się za 2008r. Z "automatu" przelew poszedł na ich konto ( za rok 2011) W obecnej chwili jak wiadomo firmy już nie ma, na ich stronie www telefony, kontakty nie czynne są. Jednym słowem firma się zwinęła lub zmieniła nazwę. Z tego co wiem to nie tylko ja mam taki problem z odzyskanie swoich pieniędzy z konta "firmy" kadry tax.

Pisze tutaj bo może ktoś miał taka sytuację w tym roku. Urząd holenderski umywa ręce. Biuro w którym się rozliczałem za 2011 r już nie wie co robić.

Jeśli ktoś miał podobna sytuację, proszę o pomoc.

Pozdrawiam

[ Dodano: Śro Lis 14, 2012 1:41 pm ]
<B>NAPRAWDĘ NIKT NIE MOŻE MI POMÓC ?</B>




Witam,
czy udało ci się odzyskać w końcu swój podatek bo jestem w identycznej sytuacji?
Pozdrawiam
 
 
nemo82
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 1:28 pm   

witam wszystkich ponownie

lena1803 nie udało się nic, pisze maile, zero odpowiedzi... Będę musiał sprawę skierować do sądu... Innego wyjścia nie widzę. Jak ktoś może pomóc proszę o informację. Pozdrawiam
 
 
lena1803
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 11:00 am   

JA próbuję załatwić sprawę przez syndyka ale tam tez nie wiele udaje mi się załatwić, ponieważ syndyk przejął tylko upadłość Kadr Polskich a rozliczenie było z Kadry Tax, mam dzwonić jeszcze w następnym tyg, zobaczymy co tym razem mi powiedzą jak będę coś wiedziała to napisze, a jeśli chcesz to zadzw 71 3493443 to jest nr do syndyka który zajmuje się likwidacja kadr. Moim zdaniem nawet jeśli firma ogłosiła upadłość i nie rozliczała mnie z podatku, a belasting przez burdel w papierach przelał moja kasę (19pazdziernika) na ich konto to powinni od razu odesłać ją z powrotem do belastingu bo nie maja prawa jej trzymać ale cóż zrobić jak się nie zna prawa i nie wiadomo do kogo udać się po pomoc?Paranoja!!!Powodzenia
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 7:23 pm   

Ty sam pisemnie powinienes zmienic numer rachunku w podatku ,jak tego nie zrobiles ,albo ta firma co Cie rozliczyla ,to nie jest wina podatku ,oni wyplacaja na to konto ,ktore masz wpisane ,wiec miej pretensje do siebie
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
nemo82
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 8:07 pm   

witam

MAARIT sytuacja wygląda następująco, urząd holenderski ma obowiązek zapytać na jakie konto ma przelać podatek, a nie z automatu. W biurze którym się rozliczałem tak mi powiedzieli, nawet opcje taką wybrałem, teraz każdy ręce umywa... Lena dzięki za numer, jutro tam zadzwonię. Pozdrawiam i piszcie co wiecie ...

[ Dodano: Wto Gru 18, 2012 1:25 pm ]
Lena dokładnie syndyk zajął się ta sprawa firma ogłosiła upadłość w październiku tego roku, trzeba czekać na reakcje "prezesa" upadłej firmy... Myślę, że poczekam parę tygodni może coś się wyklaruje, w przeciwnym razie sprawę kieruje do sądu. Pozdrawiam i czekam na wasze informacje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group