NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
konto w Postbanku karta bankomatowa
Autor Wiadomość
AnnaHelena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:08 pm   konto w Postbanku karta bankomatowa

Serdecznie witam
Mam dla Was pytanie odnośnie karty bankomatowej Postbanku.
Jestem w Polsce i raczej nie wybieram sie w najbliższym czasie do Holandii.
Jednak kończy mi się ważność mojej karty.
W jaki sposób mogę otrzymać nową kartę?
Chciałabym aby przyszła do mnie do Polski ale kiedy zakładałam konto dane korespondencyjne były wpisane firmy, w której pracowałam.
Może wiecie jak rozwiązać ten problem?
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:12 pm   

Jakbys nie zalatwiala,nowa karte trzeba odebrac osobiscie.Nikt Ci jej nie wysle.
 
 
AnnaHelena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:08 pm   

A czy można napisać jakieś upoważnienie dla osoby, która mogła by w moim imieniu odebrać nowa kartę?
 
 
januszjb 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 28
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 6:40 am   Re: konto w Postbanku karta bankomatowa

AnnaHelena napisał/a:
Serdecznie witam
Mam dla Was pytanie odnośnie karty bankomatowej Postbanku.
Jestem w Polsce i raczej nie wybieram sie w najbliższym czasie do Holandii.
Jednak kończy mi się ważność mojej karty.
W jaki sposób mogę otrzymać nową kartę?
Chciałabym aby przyszła do mnie do Polski ale kiedy zakładałam konto dane korespondencyjne były wpisane firmy, w której pracowałam.
Może wiecie jak rozwiązać ten problem?


Karta zostanie automatycznie wysłana na adres jaki był podany przy zakładaniu konta na kilka tygodni przed końcem terminu ważności.
 
 
AnnaHelena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:45 pm   

januszjb, a czy można zmienić jakoś te dane, posłać do banku jakiś formularz?
 
 
januszjb 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 28
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 5:27 pm   

AnnaHelena napisał/a:
januszjb, a czy można zmienić jakoś te dane, posłać do banku jakiś formularz?


Jeżeli masz dostęp od konta przez internet to możesz wypełnić formularz zmiany adresu wydrukować i wysłać,jeżeli nie to tylko w banku jest to możliwe.
 
 
linkus 
Poczatkujacy
linkus

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 42
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 7:26 pm   

Zgadza sie!
Na stronach internetowych Postbanku jest formularz do wypelnienia do zmiany adresu.
Trzeba wypelnic , napisac nowy adres i oni przesla karte i to juz przed terminem uplywu waznosci starej , pod podany adres.
Mi osobiscie przyslali pare miesiecy przed uplywem terminu waznosci starej karty!! w zwyklej kopercie,bez zadnych nowych pin kodow , poniewaz pin kod jest nadal ten sam.

Nie jestem jedynie pewnien jak jest w przypadku klientow ktorzy maja wplywy na konto np. 2 razy do roku :) Pewne jest ze jesli nie ma sie wplywow na konto toPostbank zaprzestaje wysylania wyciagow pod adres domowy.Jezeli ma sie znowu wplywy na konto to trzeba ich powiadomic ze znowu chcesz wyciagi otrzymywac.Tak wiec jesli nie masz regularnych wplywow na konto to tez nie bylbym pewien czy ci wysla nowa karte :)
Ostatnio zmieniony przez linkus Pią Kwi 11, 2008 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnnaHelena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:34 pm   

Ech nie mam dostępu do konta przez internet.

A czy orientujecie sie ile kosztuje założenie konta w Postbank?
 
 
linkus 
Poczatkujacy
linkus

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 42
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:38 pm   

nic nie kosztuje!
Co za pytanie ?
W dobrym banku to jeszcze ci 50 EUR dadza na poczatek w prezencie na otwarcie konta !!
 
 
GregorY 
Poczatkujacy


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 7
  Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:51 pm   Postbank

Z tego co ja wiem to jest mozliwa zmiana adresu korespondencyjnie.
Pobiera sie w banku gotowy formularz i wypelnia sie go.Nawet znaczka nie trzeba.
Jest tam opcja taka jak staly adres wlasciciela rachunku i adres korespondencyjny.Procedura zmiany adresu trwa 2 tygodnie zanim to bedzie w systemie.Wiem bo sam tak robilem.jest to moze i prosty bank ale nie robi wiekszych problemow jak inne banki.A aktywowanie internetu tez jest proste jak i same korzystanie z niego.
Karte wysla gdziekolwiek chcesz w NL a czy do Polski to nie wiem bo wiaze sie to z dodatkowymi kosztami.Karte wysylaja bo to tylko nieaktywny kawalek plastiku.
Po otrzymaniu karty trzeba ja dopiero aktywowac osobiscie w jakimkolwiek oddziale.Tak PIN pozostaje ten sam. Pozdro
 
 
mirecki
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 20
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 7:13 am   

witam mam dosc dlugo konto w postbanku i niestety wszelkie zmiany adresu itp, to tylko sa do wysylania korespondencji przez bank a karte trzeba odebrac osobiscie. postbank nie wysyla kart ani pinow poczta przerabialem to juz z dwoma kartami
pozdrawiam
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 7:24 am   

Zgadzam sie.Podobnie z zamknieciem konta - w innych bankach wystarczy napisac odrecznie pismo z prosba o usuniecie konta,w postbanku - oni wysylaja specjalny formularz(tylko na adres w Holandii).Formularz rowniez do pobrania na poczcie.
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:39 pm   

mirecki napisał/a:
witam mam dosc dlugo konto w postbanku i niestety wszelkie zmiany adresu itp, to tylko sa do wysylania korespondencji przez bank a karte trzeba odebrac osobiscie. postbank nie wysyla kart ani pinow poczta przerabialem to juz z dwoma kartami
pozdrawiam


Czesc "Mirecki" mam tez konto w Postbanku juz od 12 lat i kazda nowa karte dostaje poczta, najpierw przychodzi karta a pozniej pin.Nie wiem jak ze zmiana adresu bo caly czas mieszkam pod tym samym ;)
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:46 pm   

MiniSmurfin napisał/a:


Czesc "Mirecki" mam tez konto w Postbanku juz od 12 lat i kazda nowa karte dostaje poczta, najpierw przychodzi karta a pozniej pin.Nie wiem jak ze zmiana adresu bo caly czas mieszkam pod tym samym ;)


Ja tez mam konto w Postnanku,bardzo dlugo i nigdy karty ani pinu nie dostawalam poczta.Nawet jesli ktos stara sie o mozliwosc robienia przelewow przez internet,przesylaja tylko list z gebruikersnaam,a juz list z kodem trzeba odebrac osobiscie na poczcie.Tak ze znow widac - zalezy od rejonu.
 
 
AnnaHelena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 4:33 pm   

Mam jeszcze pytanie odnośnie zmiany adresu.
czy ten formularz ze strony postbanku sie tego tyczy:
formularz

Czy mógłby mi ktos przetłumaczyc te słowa po holendersku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group