NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
konto w Postbanku karta bankomatowa
Autor Wiadomość
marzena 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 8:46 pm   

Tak to jest ten formularz, taki sam mozesz wziaść w Postbanku , wtedy dołaczona jest nawet zaadresowana koperta ( nie trzeba znaczka).
Jeśli chodzi o tłumaczenie nie pomogę Ci zbytnio, w każdym razie w 1 okienku wpisujesz stary adres , a w 2 nowy, w 3 chodzi chyba o to czy już mieszkasz pod nowym adrese (ja) lub od kiedy chcesz zmienic adres ( nee, per ....) w 4 podajesz numer i nazwe rachunku ktorego dotyczy zmiana i podpisujesz. reszty nie pamiętam ...
 
 
dizzy83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Maj 2008
Posty: 40
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 10:14 pm   

Witam!

Najpierw zorientuj się, czy przy zakładaniu konta adres firmy podałaś tylko jako korespondencyjny, czy też jako zamieszkania. Aby dostać kartę do PL musisz mieć polski adres jako adres zamieszkania!!! (może tak już jest)

Tłumaczę formularz:
1 - stary adres
1a-numer domu
1b-numer mieszkania
1c-ulica
1d-kod pocztowy
1e-miejscowość
1f-kraj
2 - nowy adres (a - f jak wyżej)
3 - czy zmiana ma obowiązywać od razu - tak, nie od dnia:...
4 - numer konta i nazwa właściciela konta, którego dotyczy zmiana, Handtekening - podpis (jeśli masz więcej kont, lub np. na siebie i męża, to też je tam wpisujesz)
5 - czy chcesz korespondencję z postbanku otrzymywać na nowy adres (zaznacz tak, ale jeśli chcesz za granicę otrzymywać wyciągi, to zapłacisz za to dodatkowo; z wyciągów możesz zrezygnować)
Jeśli chcesz zmienić też adres korespondencyjny, to musisz też wypełnić ciąg dalszy (nowa karta, tak jak np. kody i hasła do internetbankieringu przychodzą na adres zamieszkania, a nie korespondencyjny!!!)
6 - adres korespondencyjny (to nie to samo, co adres zamieszkania) "Gelijk aan 1a" - taki zam jak 1a, "anders" - inny - podajesz jaki
7 - nowy adres korespondencyjny - to samo co w pkt.2
8 - od kiedy - tak jak pkt.3
9 - dla jakich produktów banku zmieniasz adres (zwykłe konto to Girorekening)
9b - numer konta i nazwa właściciela + podpis

Mam konto w postbanku od 5 lat i tylko pierwszą kartę musiałam odebrać osobiście i aktywować w banku, następna przyszła pocztą jakieś pół roku przed końcem ważności starej i mogłam jej od razu używać, nadal z tym samym PINem. Jeśli jesteś w PL, to radzę założyć internetbakniering - nic nie kosztuje, a jest bardzo pomocny, ale najpierw załatw zmianę adresu.

Aha - formularz z Polski chyba lepiej wysłać ze znaczkiem...

Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam!
 
 
pietia 
Poczatkujacy
pietia

Wiek: 45
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 6:19 pm   

czesc jak mozesz to wyslij mi ten formularz po polku i holendersku na [email protected] chodzi mi o formularz zmiany adresu dla korespondencji
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group