NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA NIEMIECKIE KURSY NA WIDLAKI I VCA
Autor Wiadomość
jay_ferry
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 6
  Wysłany: Czw Lut 14, 2013 8:40 am   UWAGA NA NIEMIECKIE KURSY NA WIDLAKI I VCA

Jeżeli stać Cię na tak drogi papier toaletowy to śmiało udeżaj do Erkelenz w Niemczech na zakupy... Certyfikaty wydawane tam są "na kilogramy" a o egzaminach nie słyszał chyba nikt... poza tym dostajecie certyfikat na Manitou którego Oni w życiu na oczy nie widzieli... dosyć ciekawa opcja co? Możecie mi wierzyć lub nie ale ja sam dałem zrobić się w konia a na dzień dzisiejszy każdy śmieje się z moich "uprawnień na kilogramy" - a co za tym idzie o pracy na widlaku możecie pomarzyć... lepiej dołożyć parę euro i wybrać kursy w Holandii a w zasadzie wyjdzie tyle samo bo nie trzeba będzie jechać do Niemiec.

VCA? oni nie mają pojęcia co to jest VCA... dostajecie jakiś śmieszny papierek na którym pisze SCC/VCA i tak samo... zapomnijcie, że którykolwiek holender uzna takie papiery za ważne!!!! Niestety mądry polak po szkodzie... teraz muszę po raz kolejny zrobić te wszystkie uprawnienia w Holandii a co za tym idzie ... moje uprawnienia będą kosztowały mnie po2nie....


Tak więc jeszcze raz...

!!!!!!!UWAGA NA WIDLAKI69 i OŚRODEK SZKOLENIOWY
W ERKELENZ(niemcy)!!!!
 
 
tomala 
Super gaduła


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 12:30 pm   

Jeśli to prawda to dzięki za ostrzeżenie bo właśnie myślałem o widlakach w Niemczech. Faktycznie trzeba będzie czegoś poszukać na terenie NL. A VCA zrobiłem niedawno w "vcapolska". Było miło, sprawnie i bezproblemowo. Certyfikat i inne dokumenty w jak najlepszym porządku. Polecam.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
jay_ferry
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 12:53 pm   

nie mam powodow by kogokolwiek oszukiwac... sam mam teraz problem bo musze to wszystko robic na nowo... siedze bez pracy a wszedzie gdzie dzwonie albo jade... kazdy sie smieje... teraz staram sie dowiedziec czegos o firmie hollcert.nl bo u nich podobno wszystko jest ok tylko zastanawiaja mnie ceny bo u "prawdziwych" holendrow wozki kosztuja od 500 do 700 jurkow a oni robia za 250...
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 7:28 pm   

A ja zrobiłem kurs na widlaki w Polsce i nawet dostałem zwrot kosztów od pracodawcy. Nikt się nie czepia. Chyba zalezy to od podejścia pracodawcy.
 
 
Chaber
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 11:11 am   

Witam temat już trochę przygaszony jednak spróbuje... jay_ferry, wiesz już coś więcej o firmie hollcert.nl. Robiłeś tam jakieś uprawnienia? Są one później honorowane przez pracodawców??



\\\
 
 
OLIVER1
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 2:23 pm   

JAWNA AUTOREKLAMA HOLLCERT-U Jeden wielki SYF Robiłem u nich większy pakiet na sprzęt ciężki z HDS gratis i do dnia dzisiejszego mam echo w sprawie HDS a mineło już 3 miechy a kasa spierd... . Oczywiscie Mateusz ma daleko w d... :039: odbierac moje telefony i maile l TAK WAM NlE ODPUSZCZĘ :021:
 
 
men_1
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 11:48 am   

Najlepiej zglosic się do firmy, ktora robi szkolenia na terenie Holandii. Ja znam VCA Talen, robilem VCA, ale wiem, że robia dodatkowo paleciaki, wozki widlowe i maszyne wysokosciawa. znajdziecie namiary w necie.
Ostatnio zmieniony przez men_1 Śro Lip 08, 2015 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pr0skater00 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 1:08 am   

w Polsce kurs kosztuje 250zl, w niemczech 150 euro, w holandii 250 euro (polska szkola), wszystko rozbija sie o to jakie zaswiadczenie bedzie respektowac pracodawca, bo jazdy na wozku na zadnym kursie i tak sie nie nauczycie odpowiedno.
 
 
embe 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 11:03 am   

Ja mam dokumenty z widlaki69 w niemczech od ponad 4 lat i nie spotkałem się z tym, żeby mi ich gdzieś nie zaakceptowali. Pracowałem na reachtrucku w APPLE, w SAMSUNGU i w BAKKER LOGISTICS. Jedyny problem jaki napotkałem to w APPLE. Dokumenty wydane są bezterminowo, a w Holandii dokumenty są terminowe, więc powiedzieli mi, że po 5 latach będę musiał zdawać u nich ponownie egzamin wewnętrzny na magazynie. To wszystko.
_________________
Miejsce na Twoją reklamę! ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group